پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: عدم نمایش ماژول
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
وقتی کاربر روی مطلب یک اسلایدشو کلیک میکنه ماژول آخرین اخبار قبل از مطلب نشون داده میشه درصورتی که داخلل تنظیمات ماژول گفتم فقط تو صفحه اصلی نشون بده مشکل کجاست؟
جوملا3
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما احتمالا برای مجموعه های مطالبتون صفحه ی جداگانه درست نکردید و بنابر این وقتی مطلبی رو برای باز شدن کلیک می کنید دوباره در همون صفحه ی اصلی بازش می کنه و لاجرم ماژولهای اختصاص داده شده به صفحه ی اصلی رو هم نمایش می ده
من به عکس یه مطلب خاص اختصاص دادم و دلم میخواد هروقت روش کلیک میشه فقط همون مطلب بیاد
برای اینکه لینک یک مطلب رو بدست بیارید باید یک منو ایجاد کنید و از تنظیمات منو لینک را استخراج کنید و به تصویر اضافه کنید.
شما یک مجموعه منو به نام منو مخفی ایجاد کنید و منوهایی را که برای این منظور ایجاد میکنید در این منو مخفی ایجاد کنید تا در سایت نمایش داده نشوند.
لینکو وارد میکنم ولی نمیدونم چرا وقتی مطلبو نشون میده اسلایدشو صفحه اصلی رو هم نشون میده
لینک مرجع