پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل بعد از ارتقا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
من از جوملا 2.5.16 دارم استفاده میکنم و یه مشکل عجیب دارم
البته این مشکل در لوکال نبود و بعد از انتقال به هاست اینطوری شد
اونم اینه که در قسمت ماژول ها و مطالب و غیره دکمه های ذخیره و ذخیره و بستن و اینها کار نمیکنه و فقط دکمه بستن تنها کار میکنه
فایل های قالب رو از بسته جوملا فارسی جایگزین کنید ببینید رفع میشه.
اگر نشد قالب مدیریت رو تغییر بدید.
البته بیشترین مشکلی که هست اینه که این دکمه ها نمایش داده نمیشوند.
جناب گنجی نمایش داده میشه ولی وقتی روش کلیک میکنم کار نمیکنه
مشکل یا از مرورگر شما است یا جاوا لود نمیشه.
کش مرورگر رو خالی کنید و یا با مرورگر دیگری هم تست کنید.در آخر یک بار بسته کامل جوملایی رو که نصب کردید روی هاست اکسترکت کنید و پوشه اینستالیشن رو حذف کنید.
قبل از هرکاری بک آپ فراموش نشود.
سلام.
لینک زیر رو ببینید. سایت یک هیئت است:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا وقتی وارد هر مطلب میشوی یک صفحه سفید میاد و صفحه مطلب لود نمیشه! برای هر مطلب این طوریه!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه بگید مشکل چیه؟
آقا خیلی به مشکل خوردیم. به دادمون برسید!!!Rose
شما احتمالا سئو را فعال کردید بدون اینکه فایل اچ تی اکسز را تغییر نام دهید.
در تنظیمات کلی استفاده از ادرس های بهینه و استفاده از مود ریرایت اپاچی را روی خیر قرار دهید و تست کنید.
سلام.
آقای گنجی تشکر. مشکل تقریبا حل شد!
اما توی بعضی صفحات که از ماژول هایی استفاده شده نمیره " دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"
ولی صفحه هایی که فقط متن داره میره "دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"
همه این مشکلات از بعد بروزر جوملا شروع شد!
البته همزمان پوشه temp رو هم پاک کردم.
شما فکر میکنید مشکل به خاطر کدومشون است؟
بسته جوملا را روی سایتتون اکسترکت کنید و بدون اینکه نصب کنید پوشه اینستالیشن رو حذف کنید.
پوشه تمپ رو نباید حذف میکردید یا کار بالا را انجام دهید یا ایجادش کنید.
چیو ایجادش کنم؟

من خود پوشه تمپ رو حذف نکردم و فقط محتویات آن را حذف کردم.
لینک مرجع