پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: پرسش در مورد زند کردن php
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان

یک سوال دارم ، فرض کنید شما نشسته اید و اکثر فایل های جوملا و یا بخش هایی از اون رو برای خودتون ویرایش کرده اید
و چون روی هم روی هسته هم افزونه ها کار کرده اید و زحمت کشیده اید میخواهید زحمت شما محفوظ بماند

حال لازم دارید که کل جوملا و افزونه هایی رو که سفارشی سازی کرده اید به نوعی کد کنید که دیگران نتوانند به فایل های منلغ اون
دسترسی پیدا کنند و یا حداقل به راحتی قادر به این کار نباشند

به نظر شما بهترین کد کننده چی هست ؟ من فکر کردم زند خوبه ... حال شما هم نظرتون رو بگید

و اینکه چطوری و با چه روشی این کار رو بکنم

ضمنا در نظر داشته باشید در حال حاضر هاست ویندوز که از php و asp 2 و دات نت پشتیبانی می کند مورد استفاده می باشد

با سپاس فراوان
یعنی هیشکی هیچی نمی دونه ؟؟؟!!!
این مورد فکر میکنم کاملا واضح است.
برای php شما میتونید از یون کیوب و سورس گاردین استفاده کنید.
خرید نرم افزارهای این منظور هم هزینه بالایی داره.بهترین گزینه یون کیوب است.
سایت هایی هستند که بصورت آنلاین با دریافت هزینه فایل های شمارو کد میکنند مانند پارس کدرز.
برای خرید هم باید 200 تا چهارصد دلار هزینه کنید که مرقوم بصرفه نیست البته فکر میکندم زند گرونتر از اینها هم باشه.
ضمن تشکر از پاسخ شما ، نسخه های قفل شکسته کرک شده تال شده و یا هر چی که اسمشو بذاریم هم توی اینترنت هست که میشه دانلود کرد - آیا استفاده از اون ها مشکلی نداره ؟

ضمن اینکه توجه داشته باشید که هاست سایت توی کانادا و ویندوز 2003 هست از ایران هاست

از طرفی هم خیلی خیلی زحمت کشیدم - خط به خط - نمیخوام به دست کسی بیفته - هر چند می دونم که هر جور هم که کد بکنی بازم دیکد داره ولی خب اونی که بتونه دیکد کنه دیگه کارایی که من کردم پیش دانش اون هیچ هست

خیلی خوب میشه اگر بشه کد وابسته به دامنه کرد البته با همین چیزهای مجانی یا نال شده یا ارزون
من نسخه کرک شده ای که کار کنه ندیدم.اگر نسخه 7.0 یون کیوب رو پیدا کردید میتونید استفاده کنید.
سورس گاردین و یون کیوب نسخه تریال هم دارند ولی برای یک دامنه قفل نمیکنند ولی میتونید از سورس گاردین تریال فقط برای کد کردن برای عدم مشاهده و تغییرات استفاده کنید.
نسخه 6.0 یون کیوب رو فقط دیدم که قابل دکد شدن هست.
بهرحال فکر نمیکنم به این راحتی بشه دکد کرد اگر نسخه آخر نرم افزارهارو استفاده کنید.
اما اگر اسکریپتی این ارزش رو داشته باشه سایت ها و افرادی هستند که باهزینه بالا همه اینها رو دکد میکنند.
لینک مرجع