پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کم کردن عرض موقیت چپ قالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
میخاستم عرض موقعیت چپ قالبم رو کم کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چطوری این کار رو انجام بدم
آدرس سایتم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

------------------------
دوستان من عرض موقعیت چپ رو 80 پیکسل کم کردم الان مشکلی که دارم تو قسمت مطالب هست(یعنی مسخام عرض قسمتی که مطلب هت 80 پیکسل زیاد بشه) تا فاصله ای که بین مطلب و موقعیت چپ سایت هست متعارف بشه و مثل الان زیاد نباشه
با تشکر
درود
ابتدا عرض کنم اون پلاگین بارش برف رو بد نیست غیرفعال کنید چون نتنها لود سی پی یو رو کمی بالا میبره همچنین ممکنه سایت شما با ارور مصرف بیش از حد منابع مواجه بشه.

در فایل تمپلیت دات سی اس اس قالبتون در خط 10 یا خطوط دیگر تگ های زیر رو پیدا کنید و مقدار وید یا عرض رو به دلخواه از چپ کم کنید و به راست اضافه کنید

کد:
#left {
    float: left;
    padding: 2px 10px 2px 15px;
    width: 240px;
}

#right {
    float: right;
    padding: 2px 15px 2px 0;
    width: 620px;
}

مثلا میتونید 240 رو به دویست تغییر بدید و 620 رو به 660 تغییر بدید
ممنون جناب گنجی بابت راهنمایتون
من این بلاگین رو نصب نکردم خودش رو قالب بوده الانم نمیدونم از کجا غیر فعالش کنم اگه راهنمایی بفرمایید غیرفعالش میکنم
باسپاس
فکر میکنم تو قالب تعریف شده .نام قالبتون رو بگید اگر فرصت کردم میگم از کجا غیرفعال کنید.
یا اطلاعات جوملاتون رو برام پیام خصوصی کنید چک کنم.
لینک مرجع