پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: عدم نمایش اسلاید شو در صفحه اول وب سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
عکسهای اسلاید شو در صفحه اول وب سایتم نشان داده نمیشود نمیدانم مشکل از کجاست؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازهم مشکل وجود دارد با تغییراتی که دادم جی کوئری غیر فعال کردم
لطفا راهنمایی کنید
درود بر شما
مسیر تصاویر را بررسی کنید، ممکن است درست آدرس نداده باشید.
ابعاد تصویر و اندازه ای که برای اسلاید شو تعریف شده باید مطابقت داشته باشند تا خللی در نمایش تصاویر بوجود نیاید.
یک بار در لوکال بر روی یک جوملایی که تازه نصب کرده اید و هیچ افزونه اضافه ای ندارد، اسلایدر را نصب کنید و ببینید مشکل از کجاست

شاد باشید و شادی بخش دیگران
روی لوکال درست نشان میده اما در هاست نشان نمیده قبلا این اسلاید تمامی تصاویر نشان میداد مشکلی نبود الان 3 ماه است که مشکل بوجود امده است
همانطور که قبلا خدمت شما عرض کردم بهتر است کاژول را یکبار دیگه نصب کنید.یعنی حذف و دوباره نصب کنید و همچنین جوملا را بخاطر دیگر مشکلات روی سایت خود اکسترکت و بدون اینکه نصب کنید پوشه اینستالیشن رو حذف کنید.
ممکنه برخی از فایل های سایت شما حذف شده باشد و گاها این مشکل پیش میاد بخصوص زمانی که سعی در نفوذ در سایت شما میشه و هکر موفق نمیشه باعث ایجاد مشکل در سایت شما میشود و ممکن هم هست آنتی شل یا ویروس برخی از فایل ها رو قرنطینه کند.
بهرحال این مشکل حادی نیست و اگر سالم بوده با این روش ها قابل حل است.
البته همانطور که گفتم گرفتن بک آپ فراموش نشود.
لینک مرجع