پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژول جوملا » نمايش تصاوير به صورت تولتيپ با Image ToolTip
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  1297977977_1_2063404b6a.png] [تصویر:  1297377891_1_52f424042d.png]

[تصویر:  1308475261_1_9d40e7ad01.jpg]

سلام و درود
بسياري از دوستان و كاربران جوملا خواهان اين هستند كه وقتي تصويري را در سايت نمايش ميدهند هنگامي كه موس كاربر روي تصوير قرار گرفت تصوير اصلي با سايز بزرگتر لود شود و نمايش داده شود.
توسط اين ماژول ميتوانيد اين كار را انجام دهيد.اين ماژول داراي تنظيمات ساده اي است و براي نحوه استفاده به تصوير تنظيمات آن دقت كنيد و همچنين تصاوير كوچك يا همان بندانگشتي را مناسب با موقعيت نمايش تهيه كنيد.

[تصویر:  1308475460_1_cd4adad54f.jpg]

[تصویر:  1308475482_1_ef4e3a6fce.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من این ماژول رو نصب کردم، اما تصاویری رو که میدم به صورت عمودی نشون می ده :( چیکار کنم؟
لطفا آدرس سايتي رو كه نصب كرديد قرار دهيد!
ممكن است به خاطر كمبود فضا در موقعيت استفاده شده تصاوير زير هم قرار گرفته باشند!
ماژول را در موقعيتي قرار بديد كه فضاي كافي براي نمايش افقي تصاوير باشه.
براي مثال وقتي شما ماژول را در موقعيت Left يا Right بزاريد خب قطعا فضايي براي نمايش تصاوير به صورت افقي نيست بنابراين تصاوير زير هم و عمودي نمايش داده ميشوند
من تصاویرم رو در قسمتی که مربوط به اسلاید شو تصاویر هست و فضای کافی داره گذاشتم اما درست نشد.ضمنا من از یک ماژول دیگه ای هم که نیاز به فضای عرضی زیاد داره تو اون قسمت استفاده کردم و مشکلی نداشت. این یکی این طوری میشه. سایتم هم فعلا روی لوکال هست امکان آدرس دهی ندارم
لطفا یه دمو قرار بدید از سایتتون
سلام دوستان .

بیکار بودم گفتم این افزونه رو براتون ترجمه کنم . البته آدم روش نمیشه بگه ترجمه چون چیزی نداشت Laugh اما خوب به هر حال امیدوارم به درد بخوره .
لینک مرجع