پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: چپ چین شدن و بهم ریختن مطالب در هنگام ارسال
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان عزیز
چرا مطالب هنگام ارسال به صورت درمیان؟

کد:
http://www.mincominerals.com/fa/articles/%D8%AA%DB%8C%DA%A9%D9%86%D8%B1-thickener?start=1

متن بصورت چپ چین به تصویر می چسبه! هر کاری می کنم درست نمیشه!
در صورت امکان راهنمایی بفرمایید
در لینک ارسالی شما مشکلی مشاهده نشد.بد نیست یک تصویر هم از مشکل قرار دهید تا دوستان بهتر بتونند کمکتون کنند.
دوست عزیز با IE opera , firefox تست کردم مشکلی وجود نداشت
همونطور که آقای گنجی اشاره کردند اگر مشکلی مشاهده میکنید تصویر مورد نظر رو قرار بدید
ضمنا کش مرورگر تون رو پاک کرده دوباره بررسی کنید همچنین با مرورگرهای دیگه هم امتحان کنید
اول یه تشکر کنم از اینکه اینقدر فوروم فوق العاده ای هست اینجا
در مورد سوال
گویا منظورم رو نرسوندم
ببینید
من بعد از عکس اول اینتر می زنم تا متن به خط بعدی بره! ولی این اتفاق نمی افته و متن بعد از عکس میاد:
هر کاری می کنم اون متن پایین عکس نمیاد

[تصویر:  09636424017010275868.jpg]
دوستان نمی دونن مشکل چیه؟
دوست عزیز
شما میتونید موقعیت ماژولهای کناری صفحه رو فعال کنید تا متن اصلی در وسط قرار بگیره
یا در ادیتور با ایجاد فاصله بعد از عکس متن رو قرار بدید از جدول هم میتونید در ادیتور استفاده کنید
فاصله مورد نظر باید به اندازه کافی باشه تا متن به صورت خودکار بعد از عکس قرار بگیره (فاصله ای که شما به متن برای قرار گرفتن بعد از عکس دادید کم بوده)
در ادیتور میتونید ویرایش کنید
اما من تو ادیتور باید 10 خط اینتر بزنم تا اون متن بیاد زیر عکس !!این طبیعیه؟
نقل قول: اما من تو ادیتور باید 10 خط اینتر بزنم تا اون متن بیاد زیر عکس !!این طبیعیه؟

نه نیازی نیست

در ادیتور پیش فرض جوملا tinyMCE عکس مطلب رو انتخاب کنید
بر روی گزینه insert/edit image در نوار تولبار ویراشگر کلیک کنید
در تب appearance موقعیت قرارگیری عکس را توسط گزینه Alignment تعیین نمایید گزینه top را برای قرارگرفتن عکس در بالای متن انتخاب کنید وروی دکمه update برای ذخیره تغییرات کلیک کنید
با کلید اینتر یک فاصله برای خط شروع متن ایجاد کنید و مطلب را ذخیره کنید
تمام این کار ها رو انجام دادم متاسفانه درست بشو نیست که نیست!!
خوب بهترین کار برای شما اینه که در هنگام نوشتن مطلب یک جدول ایجاد کنید که دارای یک ستون و دو ردیف باشه و در سلول بالا تصویر و در سلول پایین متن رو بنویسید.
البته من فکر میکنم اگر از ادیتورهای دیگر استفاده کنید زیاد نیازی به اینکار هم نباشه.
اما درکل خیلی ها برای بهتر نمایش دادن مطالبشون از جدول استفاده میکنند.
لینک مرجع