پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: این ارور URLs not accessible برای چیه؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان
این ارور URLs not accessible برای چیه؟ تو وبمستر
با پشتیبانی هاست هم تماس گرفتم گفتن مشکل از ما نیست
سایت مپ رو هم دوباره سابمیت کردم ولی دوباره تو وبمستر این ارور رو دارم

وبمستر برای این صفحه:
کد:
http://www.mincominerals.com/fa/minco/%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%A7
ارور URLs not accessible میده
روبوت گوگل امکان دسترسی به لینک مورد نظر شما رو نداره

در این مسیر میتونید قابلیت در دسترس بودن و جزئیات لینکتون رو مشاهده کنید لینک رو بررسی کنید ریدایرکت 301 یا 302 و.. نباشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در صورتیکه وضعیت پاسخگویی لینک در دسترس و مناسب بود

fetch بودن robots.txt و ns ها و در دسترس بودن سرور رو چک کنید
چک کنید مخدودیتی برای روبوتها اعمال نکرده باشید از جمله در متا ویا robots.txt
ممکن هست در اون لحظه امکان برقراری ارتباط روبوت با لینک مورد نظر وجود نداشته باشه با ابزار fetch as google دوباره لینک رو به گوگل معرفی کنید
ممنون از پاسخ های حرفه ای و کاملتون
ولی من تمام این موارد رو چک کردم
و این مشکل رو با یک لینک دیگه از یه سایت دیگه هم دارم و درست بشو نیست
به نظر شما ساختار لینک یا صفحه مشکلی داره؟
من ربوت هم چک کردم عادیه ، این لینک هم ایندکس شده ولی این خطا خیلی وقته از بین نمیره
لینک شما در حال حاضر در گوگل ایندکس هست ومشکلی نداره
در ادرس زیر قابل مشاهده هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همواره خطاهای سایت مپ یا بخش خروجی سایت در گوگل وبمشتر قابل مشاهده هست
که میتونه دلایل متعددی داشته باشه ولی با آپدیت های جدید ومراجعه های مجدد روبوت گوگل مشکلات و اخطارهای قبلی که ممکنه در اثر مشکلات سرور باشه برطرف میشه
اگر در وبمستر اخطار یا خطای خاصی مشاهده کردید معمولا در کنار خطا یک علامت سوال ویا لینک توضیحی وجود داره با کلیک کردن روی این موارد توضیحات بیشتری برای شما نمایش داده خواهد شد
شما همواره بخش وبمستر سایت خودتون رو در گوگل رصد کنید و خطاهای احتمالی رو برطرف کنید
اگر از کمپوننت خاصی مثلا برای rss استفاده میکنید میتونید نسخه کمپوننت رو آپدیت کنید و یا از افزونه های مشابه دیگه استفاده کنید

در حال حاضر مشکلی با لینک مورد نظر شما وجود نداره و ایندکس هست
و در سایت مورد نظر هم که معرفی شد اگر تست کرده باشید لینک شما قابل دسترس هست
موفق باشید
لینک مرجع