پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ایجاد تغییرات خاص در سطح دسترسی کاربران سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
من توی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از پلاگین نمایش ماژول در مطلب استفاده کرده ام. در حالت عادی بازدید کننده برای خرید یکی از اقلام رو انتخاب می کنه و خرید رو انجام میده.
ولی من می خوام در صورتی که اعضای سایت با نام کاربری خودشون وارد می شن به جای ماژول پرداخت نمایش داده شده در متن، یک ماژول پرداخت دیگه که قیمتهاش کمتر هست نمایش داده بشه (به عنوان تخفیف) و اون ماژول اولی دیگه نمایش داده نشه و جایگزینش دیده بشه برای کاربران سایتم

و یا به عنوان یه مثال دیگه:
وقتی که یک منو درست می کنیم و اون رو تو حالت Public قرار می دیم و برای همه نمایش داده میشه، من میخوام یه کاری بشه کرد که وقتی فرد با نام کاربری خودش وارد سایت میشه دیگه اون منو رو نبینه و بجاش یک منوی دیگه نمایش داده بشه. به عبارت دیگه یه حالت معکوس از سطح دسترسی میخوام به طوری که کاربران سایت امکانات کمتر و منوهای کمتری و یا متفاوت تری (به عنوان جایگزین منوها و یا ماژولهای حذف شده) داشته باشند.

چطور میشه چنین کاری کرد؟
درود بر شما
به نظر می رسد این امکان در خود جوملا نباشد و باید از افزونه خاصی استفاده کرد
به طور معمول مطالب عمومی برای همه قابل دسترسی هستند و وسعت افرادی که زیر مجموعه آن هستند قطعا از مجموعه هایی که اختصاصی می شوند بیشتر است
شاید با ایجاد منوی تخفیف برای اعضا و ایجاد سطح دسترسی آن منو برای اعضا مشکل تا حدودی برطرف شود، به گونه ای که عنوان تخفیف زودتر و بیشتر از بقیه موارد دیده شود

شاد باشید و شادی بخش دیگران
لینک مرجع