پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: راست چین کردن جوم ریپرت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
خیلی سعی کردم خودم این مشکلو حل و فصل کنم ولی نتونستم این شد که از دوستان کمک میخوام
کامپوننت مدیریت مدارس یا Joom reports در سایت قرار داره و من از ورژن 4 کامپونت، برای جوملا 2.5 استفاده کردم. الان مشکلی که دارم هنگام گزارش گیری و پیش نمایش گزارش، قسمت هدر گزارش متن انگلیسی داره و همچنین جدول خروجی که به شکل پرینت هست، چپ چینه.
اگه راهنمایی کنید از کدوم قسمت تحصیحشون کنم بسیار ممنون میشم.
با تشکر

[تصویر:  26cb7e1f1ef403c71.png]

[تصویر:  26cb1dd70fa5144b2.png]
یه جونمرد پیدا بشه جواب منو بده.Rose
بدون قرار دادن دمو ممکن نیست مگر کسی وقت داشته باشه بره نصب کنه و نمره وارد کنه و گزارش بگیره و بعد شروع به رفع مشکل بکنه.
میتونید یک کاربر دمو بسازید و بهمراه یوزر و پسورد, آدرس سایت رو قرار دهید.
برای اون کلمات که فارسی نیست باید توسط نت پد پلاس درون فایل های کامپوننت سرچ کنید و معادل فارسی رو جایگزین کنید.
برای راست چین کردن درکل شما میتونید از فایرباگ که روی مرورگر فایرفاکس نصب میشه استفاده کنید.
پیدا کردم. برای کسانی که این مشکل رو شاید داشته باشن
کامپونتت یه مطلب ایجاد میکنه به نام "Joom-Reports default header" که هدر گزارش رو از اونجا میخونه. برای فونت های انگلیسی بایت این مطلب رو ویرایش کرد.

برای راست چین کردن گزارش هم فایل مربوطه رو پیدا کردم (components\com_joom-reports\front_tasks\get\reportblank.php ) ولی هنوز نتونستم موفق بشم راست چین کنم.

کامپوننت مدیریت مدرسه رو اتچ میکنم. این کامپوننت روی لکال به شرط غیر فعال کردن خطاها کار میکنه.
بلاخره پس از یک هفته آشنایی با جوملا اولین کامپوننتی که با سرو کله زدن باهاش تونسم بفهمم چی به چیه و کاملا فارسیش کنم .
کامپوننت مدیریت مدرسه، کاملا فارسی شده و راست چین شده، البته این نسخه روی لکال جواب نمیده. ولی گزارشات فارسیه . فقط وقت نصب باید یه مطلب هدر رو ویرایش کنید و طبق سلیقه خودتون تنظیم کنید.
لینک مرجع