پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در باز شدن سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان خسته نباشید
من هاستم رو از سرور خارجی به ایرانی انتقال دادم (از سی پنل به دایرکت ادمین)
حالا مشکل اینجاست که سایت رو که می زنم یه صفحه از لوگوی دایرکت ادمین باز میشه.
در ضمن با پاک کردن index.html موجود در پوشه public_html، هم ارور زیر ظاهر میشه؟
کد:
extension_dir does not exist: /usr/local/lsws/lsphp5/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20090626
دوستان بفرمایید مشکل از کجا می تونه باشه؟
اینم آدرس سایت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایت بسته ست
(۳-۶-۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ صبح)crystali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سایت بسته ست
نه دوست عزیز بسته نیست
با زدن آدرس سایت این صفحه نمایان می شود
دوست عزیز این یه صفحه html هستش که باید برید تو روت هاست و اونو حذفش کنید
که معمولا اسمش index.html هستش
ممنون از نظرتون
دوست عزیز تو پست اول گفتم که با حذف کرد اون ارور زیر نمایش داده میشه؟
کد:
extension_dir does not exist: /usr/local/lsws/lsphp5/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20090626
دوستان کسی نظری نداره؟
دوست داشتید
دسترسی بدید نگاهی بندازم
(۳-۶-۱۳۹۲ ۰۴:۳۴ صبح)crystali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست داشتید
دسترسی بدید نگاهی بندازم

سلام
دوست عزیز احتمال زیاد مشکل از فایل های بکاپته
من تلاش خودمو کردم ولی نشد
برو به این سایت انشاءا... که نتیجه بگیری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مشکل رو به هاستینگ منتقل کنید فکر میکنم اونها بتونند رفع کنند.آدرس تاپیکی هم که جناب نصراللهی قرار دادند براشون ارسال کنید تا اکستیشن مورد نظر رو فعال کنید.
(۴-۶-۱۳۹۲ ۰۷:۰۹ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مشکل رو به هاستینگ منتقل کنید فکر میکنم اونها بتونند رفع کنند.آدرس تاپیکی هم که جناب نصراللهی قرار دادند براشون ارسال کنید تا اکستیشن مورد نظر رو فعال کنید.
سلام و تشکر از شما
والا بعد از 3 روز مشکل، دیروز گفتن امكان ميزباني اسكريپت شما روي سرور هاست داخل ايران وجود ندارد.
و به همین خاطر گفتم هاست را برگردوندن به هاست خارجی
اما الان هم یه مشکل به وجود اومده اونم اینکه با اینکه برگردوندنش، اما سایت رو که میزنم صفحه سفید نشون میده، موندم مشکل این چیه حالا؟
اینم آدرس سایت:
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع