پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: دسترسی های کاربری!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
خسته نباشید
بچه ها من یک مشکل دارم که اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
من یک خورده دسترسی ها رو تغییر دادم ولی هیچ چیزی سر جاش نیست!

Super Users
|– |– Moderator
|– |– |– Manager
|– |– |– |– Administrator

بخشی از دسترسی ها رو اینجوری گذاشتم ولی مثلا Administrator می تونه خودش رو تا Moderator بالا ببره و حتی نویسنده هم که اصلا جزء این زیر شاخه نیست می تونه این کار رو بکنه و خودش رو Moderator بکنه!
اگه ممکن هستش یه توضیح بدید که چی کار کنم حل بشه!
فقط جان من لینک اون مقاله سطح دسترسی docs.joomlafarsi.com رو ندید چون جیزی از اون نفهمیدم :دی
من متوجه نشدم میخواهید چه دسترسی رو تغییر بدید.
ولی اگر میخواهید راحت به قبل برگردونید یک جوملا روی سیستمتون نصب کنید و تنظیمات سطوح دسترسی رو مانند اون قرار بدید.
بهتره تا زمانی که نیاز نیست این تنظیمات رو دست نزنید چون بصورت پیش فرض تنظیمات مناسب انجام شده.
بعد از اینکه مرتبطش کردید مورد دلخواه رو بگید تا دوستان راهنماییتون کنند سطح دسترسی رو تنظیم کنید.
ببینید من فقط یک چیز می خوام
اون رو بهم بگید دیگه مشکلی ندارم
فقط الآن می خوام Administrator نتونه خوش رو به Manager یا Moderator تبدیل کنه و Manager نتونه خودش رو Moderator کنه
ادمین که همه کاری میتونه با خوش بکنه حتی خودزنی Laugh
بصورت پیش فرض غیر از مدیرکل کسی نمیتونه سطح دسترسی خودش رو تغییر بده.
ولی شما میتونید از منو کاربران گروههای کاربری رو انتخاب کنید و در پنجره باز شده روی گزینه انتخاب ها در بالا و سمت چپ صفحه کلیک کنید تا پنجره بصورت پاپ آپ باز شود.
کلیک برروی نام گروه کاربری دلخواه بصورت آکاردئونی زیر اون گزینه ها نمایش داده میشود.
حالا میتونید در روبروی هر گزینه ارث بری ، مجاز یا غیرمجاز را انتخاب کنید.
اگر دقت کنید برای گروه کاربری مدیر پیکر بندی غیرمجاز است و همچنین دسترسی به کامپوننت ها.
وقتی به کامپوننت دسترسی نداشته باشه نمیتونه سطح دسترسی خودش رو تغییر بده.

درکل شما وارد هر کامپوننتی بشوید میتونید روی گزینه انتخاب ها کلیک کنید و به گروه های کاربری دلخواه سطح دسترسی بدید و این یکی از خصوصیات بارز جوملا 2.5 است.
(۴-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین که همه کاری میتونه با خوش بکنه حتی خودزنی Laugh
بصورت پیش فرض غیر از مدیرکل کسی نمیتونه سطح دسترسی خودش رو تغییر بده.
ولی شما میتونید از منو کاربران گروههای کاربری رو انتخاب کنید و در پنجره باز شده روی گزینه انتخاب ها در بالا و سمت چپ صفحه کلیک کنید تا پنجره بصورت پاپ آپ باز شود.
کلیک برروی نام گروه کاربری دلخواه بصورت آکاردئونی زیر اون گزینه ها نمایش داده میشود.
حالا میتونید در روبروی هر گزینه ارث بری ، مجاز یا غیرمجاز را انتخاب کنید.
اگر دقت کنید برای گروه کاربری مدیر پیکر بندی غیرمجاز است و همچنین دسترسی به کامپوننت ها.
وقتی به کامپوننت دسترسی نداشته باشه نمیتونه سطح دسترسی خودش رو تغییر بده.

درکل شما وارد هر کامپوننتی بشوید میتونید روی گزینه انتخاب ها کلیک کنید و به گروه های کاربری دلخواه سطح دسترسی بدید و این یکی از خصوصیات بارز جوملا 2.5 است.
از منوی کاربران بستم ولی از توی k2 بازم میشه تغییر داد :(
وارد کامپوننت کا2 شوید و در بالا روی انتخاب ها کلیک کنید و سطوح دسترسی رو برای گروه کاربری دلخواه ویرایش کنید.
(۵-۶-۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وارد کامپوننت کا2 شوید و در بالا روی انتخاب ها کلیک کنید و سطوح دسترسی رو برای گروه کاربری دلخواه ویرایش کنید.
نمی دونم چه جوری تنظیم کنم که این مشکل رفع بشه و برای بقیه مسائیل مشکلی پیش نیاد
اگه ممکن هست راهنمایی کنید
لینک مرجع