پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در قالب Businessv8
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام

خدمت همه دوستان

اگه امکانش هست دوستان یه نگاه به سایت ما بندازند

ببینند چرا منو اصلی روی نوار آبی رنگ نمی ره و بقیعه موقیت های قالب میاد روش قرار میگیره

البته بنده منو اصلی را روی موقیعت یوزر3 که مربوط به همین کادر آبی هست گذاشتم

ولی باز هم نشد

با تشکر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منو را در موقعیت یوزر3 منتشر کنید.
ممکنه قالب دستکاری و یا خوب بهینه نشده باشه ولی قالب های آرتیستر منوبالا رو در موقعیت یوزر 3 در نظر گرفتند.اگر ردیف نشد احتمالا درست بهینه نشده است.
(۲۴-۵-۱۳۹۲ ۰۶:۲۷ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منو را در موقعیت یوزر3 منتشر کنید.
ممکنه قالب دستکاری و یا خوب بهینه نشده باشه ولی قالب های آرتیستر منوبالا رو در موقعیت یوزر 3 در نظر گرفتند.اگر ردیف نشد احتمالا درست بهینه نشده است.

منو را ابتدا در موقیغت یوزر3 گذاشتم بعد که دیدم بالا نمیاد و میره زیر مطالب دیگه برداشتم و در موقیغت دیگه گذاشتم
خوب باید z-index منو یا همون موقعیت یوزر 3 رو بیشتر از موقعیت های کناری قالب قرار دهید.
بزارید تو یوزر 3 و سپس در سی اس اس قالب زدایندکس منو رو افزایش بدید.
متاسفانه هر کاری کردم نشد
از اول دانلودش هم کردم نشد و نصب کردم
در یوزر 3 قرار دهید و بزارید بمونه.آدرس سایت رو هم قرار دادید دوستان براتون ویرایش کنند.
متاسفانه من مجبورم برم ولی مشکل از همون z-index حل میشه.قبلا هم در انجمن در این مورد بحث شده با فایرباگ میتونید سی اس اس هارو ویرایش کنید
بدرود.
لینک مرجع