پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل و ارور در فرم ثبت نام و عدم ثبت کاربر جدید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
من در این سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به مشکل عجیبی برخوردم.
تو قسمت ثبت نام هر نامی رو وارد می کنم این ارور رو میده:
"نامی که انتخاب نموده اید معتبر نمیباشد"
و نمیشه ثبت نام کرد... از قسمت مدیریت میشه کاربر اضافه کرد ولی از خود سایت نمیشه و همش ارور میده... تازه زبانش هم فارسی نشده و سمت چپش هم از قالب زده بیرون.
گمون می کنم از k2 استفاده شده. درسته؟!
تصویر رو هم قرار دادم براتون
مشکل اصلیم با عدم ثبت نام هستش که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
شما ثبت نام رو از طریق خود جوملا انجام بدید
نه آخه قراره کاربرها و بازدیدکننده ها بتونن توی سایت ثبت نام کنند
فرقی نمیکنه شما از ماژول ثبت نام خود جوملا استفاده کنید ببینید مشکل ثبت نام رفع میشه یاخیر ؟
بله قبل اینکه پاسخ شمارو ببینم اینکارو کردم...
یعنی کا2 رو پاک کردم درست شد و خودش بجای فرم قبلی فرم ثبت نام خود جوملا رو به نمایش درآورد.
من کا2 رو نصب و تنظیم نکرده بودم و خود قالب بصورت پیش فرض اینطور بود.
اصولا خیلی از کا2 استفاده نمی کنم.
مشکل ثبت نام حل شد ولی برام مهم شده که بدونم مشکل کا2 چی بوده که این ارور رو می داد؟!
مشکل خاصی نباید وجود داشته باشه.
شما شاید ماژول ثبت نام کا2 رو منتشر نکرده بودید.بهرحال بدون مشاهده سایت نمیشه نظر داد.
سلام مجدد...
دوستان کا2 هم حذف کردم و ثبت نام خود جوملاست ظاهراً همچنان مشکل ثبت نام کاربر جدید وجود داره و هر نامی وارد میکنی این ارور رو میده:
"نام کاربری که انتخاب نموده اید معتبر نمیباشد لطفا نام کاربری دیگری اختیار کنید"
لطفا راهنمایی بفرمایید. خیلی ضروریه
اینم ادرس سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارورش معلوم نیست و فقط میگه فرایند ثبت نام با خطا مواجه گشت.
در ادامه اون جمله اینم مینویسه
"نام کاربری که انتخاب نموده اید معتبر نمیباشد لطفا نام کاربری دیگری اختیار کنید"
اینم انگلیسیش:
Registration failed: Registration failed: Please enter your name.
هر نامی وارد می کنم همینو میگه
لینک مرجع