پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: منو تصویری بسیار زیبای jQuery Slide-Down-Box Menu
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
درست شد

ببینید سمت چپ فقط عرض ماژول را نشون میده و تعداد آیتم های منو و ...

حالا میخوایم براش تصویر بزاریم

میرید توی مدیریت منوی مورد نظر و به سرفصل هر منو از سمت چپ یک تصویر به منو بدید . تمام

نتکته : زمان کش کردن ماژول یکم زیاده . یعنی برای دیدن تغییرات یکمی باید صبر کنید تا تو سایت اعمال بشه

من رو لوکال روی جوملا 2.5.19 تست کردم عالی بود
با تشکر از شما
موفق باشید
سلام

دستت گلت درد نکنه مهندس خدا خیرت بده انشاله که به مراد دلت برسی

عالی بود عالی بازم ممنون
دوستان سلام من نمیدونم مشکل من از چی هستش روی یه سیستم جواب گرفتم ولی روی سیستم خودم جواب نمیده هرکاری میکنم ایکن رو نمیاره

خیلی هم دقت کردم مطمئنم مشکل از تنطمیات نیست یعنی کارخاصی نباید کرد . میگم روی یه سیستم جواب گرفتم رو سیستم خودم جواب نمیده

کاشکی یکی بهم کنه -- تشکر
سلام.

باید با آزمون و خطا پیش برید تا بتونید مشکل را حل کنید..

قالب هر دو سایت یکی هست؟
شاید مشکل از تداخل با سایر افزونه ها باشه.
تمام ماژول ها رو غیر فعال کنید و فقط همین یکی بذارید فعال باشه، تست کنید ببینید کار میکنه؟

یا علی
به نظر خودم هم رسید از قالب باشه یه قالب جدید تو ارتیستیر سه درست کردم رو اون هم نصب کردم ولی جواب نداد البته قالبی که روش جواب داد رو هم تو ارتیستر طراحی کرده بودم یه قالب ساده بود اینم همینه ولی رو این جواب نمیده
سلام دوستان
این مسئله بدجور ذهنم رو درگیر کرده خدایی اگه کسی میتونه کمکم کنه -- ثواب داره بخدا

اصلا اگه امکانش هست از دوستان کسی که جواب گرفته قالبش رو اپ کنه تا من بردارم ببینم کار میکنه رو سیستمم یا نه

ممنون میشم
اقا هیچ کس نیست جواب ما رو بده توروخدا یه کمکی بکنید خیلی کلافم کرده این موضوع بدبختی خیلی هم بهش نیاز دارم
دوستان مشکلم رو سیستم خودم حل نشد فهمیدم ویندوزم شاید مشکلی داره ولی روی یه سیستم دیگه نصب کردم جواب داد روی سیستم خودم یه پروژه دیگه هم درست کردم جواب نداد کلا فکر کنم سیستمم مشکل داره
درکل مشکلات در لوکال قابل پشتیبانی نیست و در انجمن هم پشتیبانی نمیشود ولی در مواقعی که مشکل عمومی باشه دوستان راهنمایی میکنند.
همیشه روی سرور تست کنید و در صورت برخورد با مشکل با ذکر ادرس سایت مشکل را مطرح کنید.
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع