پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست افزونه برای به اشتراک گذاشتن مطالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
درود

من دنبال افزونه ای هستم برای جوملا 2.5 Joomla 2.5 هستم که در زیر اخیار و مطالب سایتم گزینه ای اضافه بشه که کاربر بتونه اخبار سایت رو در شبکه های اجتماعی از جمله فیسبوک - توئیتر - گوگل پلاس به اشتراک بذاره.

با تشکر
شما جستجو بفرمایید پلاگین اشتراک گذاری مطالب جوملا 2.5!!!

"یک پیشنهاد سازنده برای بهبود مدیریت انجمن پارس جوم: آموزش جستجو در گوگل و انجمن بصورت تصویری داده بشه خیلی از پست های اضافی حذف میشه!"
(۲۴-۴-۱۳۹۲ ۰۴:۲۷ صبح)سعید حمزه زاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما جستجو بفرمایید پلاگین اشتراک گذاری مطالب جوملا 2.5!!!

"یک پیشنهاد سازنده برای بهبود مدیریت انجمن پارس جوم: آموزش جستجو در گوگل و انجمن بصورت تصویری داده بشه خیلی از پست های اضافی حذف میشه!"

درود

سعید جان من این کار رو کردم تو انجمن ولی هیچ چیزی پیدا نکرد برای همین مجبور شدم تاپیک بزنم

شما خودت همین متن رو تو انجمن سرچ کن میبنی که چیزی پیدا نمیکنه
دقیقا چنین چیزی مد نظرم هست که زیر هر مطلب بیاد و کاربر روی هر کدومش که کلیک کنه بتونه مطلب رو شیر کنه
منظورم این هست که ماژول نباشه و پلاگین باشه که مثل امتیاز دهی به مطالب به هر مطلب جدا اضافه بشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در انجمن پلاگین برای این منظور منتشر و معرفی شده اما اینکه دقیقا مانند این باشه شاید نیاز به ویرایش یا تغییر آیکن ها داشته باشه.من نامش یادم نیست ولی پلاگین بسیار جالبی در این مورد قبلا منتشر کردم که میتونید در بالا یا پایین مطالب خود قرار دهید.
لینک مرجع