پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: دورخواست ماژولی شبیه به این سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دورد

دوستان من دنبال یک ماژول برای جوملا 2.5 Joomla 2.5 مثل سایت بوندسلیگا هستم که بشه تو یکی از موقعیت های کناری سایت فعالش کرد و چند تا تب بخوره داخلش که داخل هر تب یه ماژول دیگه تعریف کنم(نمومه رو تو عکس گذاشتم)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با ماژول تب ساز می تونی این کار رو کنی

gk 4 و gk 5 دو تا ماژول تب ساز خیلی خوبه

که می تونی به تب هاش هم کد اختصاص بدید هم ماژول
(۱۹-۴-۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ عصر)mrt69 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با ماژول تب ساز می تونی این کار رو کنی

gk 4 و gk 5 دو تا ماژول تب ساز خیلی خوبه

که می تونی به تب هاش هم کد اختصاص بدید هم ماژول

درود

دوست عزیز از کجا میتونم این ماژول ها رو دانلود کنم؟
ممنون میشم لیک دانلودش رو بام بذارید

لینک مرجع