پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: آموزش ساخت قالب جوملا از ابتدا تا انتها - NetTuts
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
این آموزش از سری آموزشهای سایت خوب NetTuts هست
که من اون رو به صورت pdf در آوردم تا در دسترس همه دوستان باشه
همچنین سورس رو هم میتونید دانلود کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون لنکها همش خرابه
تست کردم و سالم هستند لینکها !!

[align=right]سلام
انجمنی هست که اشکالات مارو در طراحی قالب رفع کنه؟ من تازه شروع به طراحی قالب کردم در اولین قالبم یک مشکل برخوردم.
عکس پس زمینه ای که به منو ها دادم به لینکهای فرم ورود کاربران هم میاد نمیدونم چکار کنم میتونید تو این سایتم قالبشو ببینید

ممنون میشم کمکم کنید
سلام
دوست عزیز Inlove
تاپیک را در قسمت مشکلات عمومی باید ایجاد می کردید.Rose
انجمن پارس جوم انجمن سوالات ، رفع مشکلات و معرفی افزونه ها می باشد .

Rose
به انجمن پارس جوم خوش اومدید هر مشکلی ، سوالی و ... درمورد جوملا داشتید میتونید همینجا بپرسید ولی لطفا ً سوالهاتون رو توی انجمنهای مربوطه بپرسید تا سریعتر به جواب برسید
سلام لینک برای من کار نمیکنه
من چک کردم و مشکلی نبود
از پیوست میتونید دانلود کنید
لینک مرجع