پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: pop up for joomla 1.5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

دوستان عذر خواهی میکنم بابت این پست تکراری اما باور کنین هرچه انجمن را گشتم اون چیزی را که میخاستم نیافتم

من دنبال یک پاپ آپم که بتوانم در آن یا متن قرار دهم یا عکس,میخواهم زمانی که سایتم باز شد برای بار اول نمایش داده شود

کل این انجمن را زیرو رو کردم اما نتونستم به اون چیزی که میخواهم برسم

یا اکثر لینکها خراب بودند یا به درد نمیخوردند

اگر کسی دارد لطفا یدونه به من بده برای جوملا 1.5 میخواهم

با احترام فراوان

رضا
درود
این رو در جوملا جهانی دیدم ببینید مناسبه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم یه تعداد دیگه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز من برای نسخهJoomla 1.5 میخام
به این آدرس مراجعه کنید
دوست عزیز هیچ کدام از اینها که لینکه درستی برای دانلود ندارد

میشه لطفا راهنمایی بکنی؟؟؟؟؟؟؟؟//

یا یدونه بهم بدی توی انجمن؟؟
از این استفاده کنید

یک پلاگین زیبا که با استفاده از ان می توانید هنگام باز شدن سایت یک پیام به کاربر نشان دهید
این پیام به شکل یک پنجره باز شونده و زیباست که قابل تنظیم و تغییر اندازه می باشد
شما در این پنجره خوش امد گویی می توانید تعیین کنید که:
یک مطلب نشان داده شود
یک فایل فلش باز شود و نمایش داده شود
یک عکس باز شود و نشان داده شود
می توانید تعیین کنید پنجره بعد از چند ثانیه به طور خودکار بسته شود
انتخاب استفاده css3 انتخابی توسط پلاگین در دو فریم css3 و یک فریم ساده و همچنین
قابلیت لینک دار کردن مطلب یا عکس یا فایل فلش
انتخاب نوع بازشوندگی پنجره خوش امدگویی

مرسی دوست عزیز عالی بود,تونستم باهاش کار کنم اما زمانی که عکس قرار میدهم در سایت به عکسم لینک نمیده

باید چکارش کنم؟
لینک مرجع