پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل جدی با system mootools upgrade
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
منیه مشکله خیلی جدی درام
من میخوام جوملام رو آپگرید کنم
اما ه یه مشکل مهم هست
system mootools upgarde اینه که بعد نصب جی آپگرید وقتی میروم تو بخش جی آپگرید اونجا
میگه
رو فعال کن تو پلاگینا
میرم تو پلاگینا نیست
تو جوملا از هاست گشتم توی
media/js/mootools.js
هست اما خوب نمیشه کاری کرد
mootools رو هم دانلود کردم اما خوب چون پسوند جی اس هستش نمیشه تو
نصب افزونه نصبش کرد
حالا چی کار کنم؟
باید نصب کنم این پلاگین رو؟
چطوری؟
کجا؟
تو رو خدا لطفا کامل توضح بدین
متاسفانه تو جواب همه سوالایی که من تو این انجمن پرسیدم فقط یکی رو درست و کامل پاسخ دادن بقیه همیشه ناقص مونده و تموم منم بی جواب موندم.
اینجا که همه طراحن برنامه نویسن و اینا یکی نمیه به من یه جواب قطعی بده؟
البته جسارت نمکنما اما خوب من یه مدرس معماریم از برنامه نویسی سرم نمیشه اومدم از اساتید این کار بپرسم تو کلاسم من به یکی اینجوری جواب بدم همه شاکی میشنمیشم استاد بده لطفا راهنماییم کنین
بازم کسی نبود جواب بده؟
شما زبان مدیریت سایت روی انگلیسی قرار دهید تا بتونید براحتی این موارد رو پیدا کنید.
بهترین کار اینه در قسمت فیلترها انتخاب نوع را برروی سیستم قرار دهید تا بتونید براحتی ببینیدش مانند تصویر زیر که بعد از انتخاب گزینه سیستم پلاگین مشاهده شده :

[attachment=6175]
ممنون آقای گنجی مین کاری و که فرمودید انجام دادم اما نیست.
نمیشه این رو آپلود کرد.البته من تو بسته نصب نشده هم گشتم پیداش نکردم.
اما خوب از جاهای دیگه که دانلود کردم چون فرمتش
js
هستش نمیدونم چطور نصب کنم از قسمت نصب خود جوملا که نمیشه
اینم عکس پلاگین هایی که سیستم هستن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این لیست همه پلاگین ها بود؟
در جوملا 1.5 بصورت پیش فرض هست و شما از بسته های نصبی استفاده میکنید.
نسخه جوملاتون چنده ؟
ببینید پلاگین زیر مشکلتون رو حل میکنه :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمونه های دیگری هم هست :

واقعا ممنون حل شد.مرسی
لینک مرجع