پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: زبان اسلواکی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
من سایت دو زبانه می خواهم درست کنم
انگلیسی و اسلواکی !
بلد هم چه جوری بسازم
ولی نمی دانم پسوند زبان اسلواکی چی است ؟
سلام و درود
خب آقا رضا بلد هستید به ما هم یاد بدید من هم گیر اینم که چطور یک زبان به غیر از عربی و فارسی و انگلیسی درست کنم
پیشوند فایل های زبان اسلواکی sk-SK می باشد و در لینک های زیر در جوملا کد و سایت جوملا اسلواکی میتونید زبان مورد نظر رو دانلود کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته فکر میکنم فقط جوملا 1.5 رو به این زبان ترجمه کرده اند ولی میتونید بازم سرچ کنید مثلا واژه زیر را :

Slovakian joomla 2.5
یعنی چی ؟
باید چه کرد؟
ما کاری از دستمون برنمیاد مگر در جوملای جهانی تاپیک بزنید البته به زبان انگلیسی یا اسلواکی شاید براتون ارسال کنند چون ممکنه ترجمه شده باشه.
اگر میخواهید چنین سایتی راه اندازی کنید حتما باید زبانش رو هم بلد باشید.
از صفحه زیر میتونید کمی تحقیق کنید :

من مشکل ترجمه ندارم
فقط همون پسوند برایم مهم است یعنی sk-SK !!!
چون مدیریت جوملای من با زبان انگلیسی است از جوملا joomla 3.0 استفاده می کنم !!!
زبان را ساختم !
عکس پرچم هم آمد
اما وقتی ماژول را فعال می کنم فقط پرچم زبان انگلیسی می آید
پلاگین ها هم فعال است
منوهای مربوطه را هم ساختم
در جوملا 2.5 هم مشکل دارم آن هم اینکه اصلا پرچم اسلواکی را نشان نمی دهد
دوستان کسی نمی داند باید چه کنم
تو جوملا 2.5 هر کاری می کنم پرچم اسلواکی را نشان نمی دهد
تمام مراحل اجرای کار من هم درست است
در انجمن جوملای جهانی مطرح کنید هم انگلیسی و هم اسلواکی.
من قبلا برای شما سرچ کردم اما متاسفانه چیز بدردبخوری پیدا نکردم نمیدونم مگر اسلواکی زبان ها از جوملا استفاده نمیکنند.
بنظر من شما بسته زبان فارسی جوملا 2.5 رو بردارید و کلا ویرایش کنید و به عنوان زبان اسلواکی نصب کنید تا این زبان به جوملاتون اضافه بشه.
تغییر پیشوندهای فایل های زبان به اسلواکی و هرپارامتری که نیاز هست تغییر بدید البته خود ترجمه ها رو از ترجمه انگلیسی استفاده کنید.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع