پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: كامپوننت مديريت كتابخانه - آخرين نسخه - پارسي
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
دوست عزیز اسپم نفرستید
(۲۴-۱-۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ صبح)eemanmilad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
20
ممنون از پاسخ های همه
از این به بعد همیشه به خودم توکل میکنم
خودم یه کاریش کردم

سلام
دوست عزيز، شما ديروز سوالتون رو پرسيدين و توقع دارين به اين زودي به سوالتون پاسخ داده بشه، اون هم سوالي كه احتمالا بايد براي پاسخش كدهاي كامپوننت بررسي بشه و تغيير كنه. بعد ناراحت هم ميشين كه كسي هنوز پاسخ نداده.
به جاي اينطور اسپم فرستادن بهتر نيست بگين از چه راه حلي استفاده كردين تا بقيه دوستان بتونن استفاده كنن؟
اگه ممکنه دمویی از نمونه اجرا شده قرار بدین
با سلام
عذر خواهی می کنم این کتابخونه خیلی ساده نیست؟
چیز جالبتری هم میشه پیدا کرد؟
که گرافیکش به نسبت بالاتر باشه
و بیننده رغبت پیدا کنه توش بگرده و سرچ کنه
اگه تجاری هم باشه خواهانیم
ممنونم
یا علی(ع)
سلام صبح بخیر جناب پردل عزیز !
استاد من افزونه رو به همراه ماژول های مربوطه نصب کردم ولی وقتی وارد قسمت کتابخانه میشم از من یوزر و پسورد بصورت پاپ آپ میخواهد !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و مورد بعدی اینکه میخواستم بدونم چرا : مجموعه /تعداد /کتاب ها ! سمت چپ صفحه جمع شده است ! و اگر بخواهم لینک جستجوی کتاب را از بالای صفحه حذف کنم کدام فایل را باید ویرایش کنم !
ممنون میشم راهنمایی کنید !
با تشکر
سلام
در مورد پسورد، روي پوشه خاصي پسورد نذاشتين؟ اون پسوردي كه درخواست ميكنه مربوط به كامپوننت نيست
براي سوال دوم هم احتمالا قالبتون درست RTL نشده. تا اونجايي كه يادمه CSS كامپوننت رو بهينه كردم. به هرحال با ويرايش CSS قالب يا كامپوننت ميشه درستش كرد.
لينك جستجوي كتاب رو هم فعلا نمي دونم. اگه بهم فرصت بدين بررسي مي كنم.
بزرگواری میکنید !
در مورد پسود من از افزونه admintools استفاده میکنم ! امکان دارد از این افزونه باشد ؟
خود قالب در قسمت مدیریت دارای تنظیمات مربوط به RTL & LRT هست و من در حال حاضر تنظیمات را روی RTL قرار دادم که اگر به ظاهر قالب توجه کنید متوجه راست چین بودن اون میشوید !
ممكنه
در مورد قالب، متوجه هستم، ولي خوب گاهي اين قالب هايي كه RTL پشتيباني مي كنن، اين مشكلات رو هم دارن، خودم الان دارم روي همچين قالبي كار مي كنم. با اينكه RTL ساپورت مي كنه، اما بازهم خيلي جاهاشو خودم دارم دست مي برم
با عرض سلام و احترام و تشکر از شما
آیا میشه ازین کامپوننت واسه جوملا Joomla 2.5 هم استفاده کرد؟
من موقعی که تو جوملا 2.5 نصبش میکنم صفحه ای باز میشه و اروری تحت عنوان:
Fatal error: Call to undefined method JLanguage::getBackwardLang() in F:\sit\xampp\htdocs\test\administrator\components\com_booklibrary\compat.joomla1​.5.php on line 108

لطفا راهنماییم کنین
من قبلا از این کامپوننت واسه جوملا 1.5 استفاده کردم و مشکلی نبود!
ممنون
میشه لطفا یکی راهنمایی کنه!؟
39
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع