پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: اسلاید شو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من از اسلاید شوی NANO Piecemaker2 استفاده میکنم توتنظیماتش جای لینک قرار دادن روی تصاویر رو داره اما با کلیک روی تصاویر به لینک مورد نظر نمیره باید چکارکنم؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس گزارمRose
جوملای شما چنده >>>؟ Joomla 2.5joomla 3.0Joomla 1.5
2.5Rose
درود بر شما
اگر آدرسی را که به عنوان لینک قرار می دهید مستقیما در نوار آدرس مرورگرتان بزنید و به صفحه مورد نظر هدایت شوید قاعدتا نباید مشکلی داشته باشد
به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم نگاه کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
درست میدم دوست گرامی
اینم تصویرش
ولی باز نمیشه
حق با شماست
ظاهرا فقط قابلیت لینک به صفحات داخلی جوملا در این افزونه کار می کند
اگر به صفحه ای از سایت خود می خواهید لینک دهید، لینک آن صفحه را پیدا کنید و قسمتی از لینک که آدرس صفحه اول سایت شما است را حذف کنید
مثلا برای لینک به صفحه زیر
کد:
http://yoursitename/index.php/typography
باید اینگونه لینک دهید
کد:
index.php/typography

شاد باشید و شادی بخش دیگران
دوست گرامی لینک واسه یه سایت دیگه که با این سایت مرتبط هست.اسلاید شوهای زیادی امتحان کردم همه یه ایرادی داشتن از جمله iNow Slider که بعد از فعال سازی زیر مجموعه منو زیر اسلاید شو می رفت. شما میتونید یه اسلاید شو بهم معرفی کنید که بشه لینک داد؟
سپاس گزارم از توجهتونRose
شما از flash matic slide show هم میتونید استفاده کنید در انجمن قبلا منتشرشده
به این ارسال مراجعه کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی در این اسلاید شو وقتی عرض اسلایدشو رو به 930 تغییر میدم قالب رو بهم میریزه و قسمت چپ قالب قرار میگیره علتش چیه؟
سپاس گزارم از توجهتونRose
لینک مرجع