پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل قالب با اینترنت اکسپلورر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
من یک قالب icetheme دارم که روی فایر فاکس هیچ مشکلی نداره ولی رو اینترنت اکسپلورر صفحه بهم ریخته هست. از دوستان خواهش می کنم منو راهنمایی کنند.

آدرس سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز جهت اجرای درست قالبها با اکسپلورر پلاگین هایی وجود که براتون میزارم برای دانلود .
توجه کنید که باید بعد از نصب پلاگین ها را از مدیریت پلاگین فعال کنید .
دوست عزیز با تشکر از گذاشتن پلاگین ها. ولی من بعد از نصب این دو پلاگین و با فعال کردن اونها کماکان همون مشکل رو دارم. لطفا من رو راهنمایی کنید که چرا باز همین مشکل در اینترنت اکسپلرر 8 وجود دارد.
قالب هاي تجاري خارجي اكثرا با اينترنت اكسپلورر 6 و 7 مشكل دارند و در كل اين سايت ها قالب هاشون رو با اين مرورگرها ست نميكنند و از نظر اونها اين مرورگرها منسوخ شده هستند و تنها راه استفاده از قالب هاي سازگار با اين مرورگرها است و يا اينكه بتوانيد قالب را ويرايش كنيد و براي اين مرورگرها بهينه كنيد كه زمان بر است!
یعنی هیچ راهی وجود نداره؟
چرا راه وجود دارد ولي به صرفه نيست مگر خود بلد باشيد كه براي مرورگرهاي اينترنت اكسپلورر 6 و 7 سي اس اس جداگانه بنويسيد و يا كسي براي شما اينكار را انجام دهد!

طراحان قالبي كه ميخواهند قالب هاي آنها با مرورگرهاي قديمي هم سازگار باشد در هنگام طراحي و كدنويسي اين كار را از ابتدا انجام ميدهند و چون در استفاده از تگ هاي مختلف محدود ميشوند كار كمي دشوارتر ميشود.
در كل براي نمايش در اكسپلورر 6 بايد تمامي دستورات نوشته شود و همچنين از برخي دستورات سي اس اس نميتوان استفاده كرد.
دوست عزیز همون بهتر که نشون نمیده

به نظر من ie باید حذف بشه

به هر حال به سایت زیر برو اگر مشکلت حل نشد بگو یک آموزش عمومی و کامل در این خصوص قرار بدم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیروز باشی
سلام
عزیز جان، لینکی که شما گذاشتید، غیر فعال شده
اگر براتون ممکن هست، آموزشی که گفتید رو قرار بدید
با تشکر فراوان
لینک مرجع