پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نمایش پیغام تأیید ارسال خبر توسط کاربران در پایین صفحه اصلی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام
پس از اینکه کاربر از منوی «ایجاد مطلب» خبر خودش رو ارسال میکنه به صفحه اصلی برمیگرده و پایین صفحه اصلی متن "ثبت مقاله با موفقیت انجام شد" میاد و با توجه به زیاد بودن مطالب در صفحه اصلی متوجه ارسال موفقیت آمیز خبر نمیشه. برای حل این مشکل چه راهی هست؟؟
باید چی کار کرد به صفحه ای دیگه هدایت بشه و متن پس از ارسال مطلب هم اونجا بیاد
ممنون میشم جواب بدین
منتظر جواب .....Stop
به نظرم شما امکان پیوست کردن فایل رو برای درج مطالب ایجاد کن تا طرف فایل رو بفرسته
احتمالا کد نمایش پیغام های سیستم در موقعیت اشتباه در قالب شما قرار داده شده است.
یک تصویر یا ادرس سایت رو قرار دهید.
جناب آقای گنجی با سلام
من با چند تا قالب دیگه امتحان کردم ولی بازم پس از ارسال خبر توسط کاربر، به صفحه اصلی برمیگرده. به نظر میرسه ربطی به قالب نداشته باشه. این قضیه را اگر امکان داره تست کنید و راهنمایی بفرمایید
ممنوون
دوست عزیز شما از چه افزونه ای برای ارسال مطلب استفاده کردین؟

همونطور که آقای گنجی گفتند یک دمو از سایتتون قرار بدین یا آدرس سایت رو قرار بدین
تا دوستان راهنمایی کنند
سایت لوکال هست، از ارسال مطلب خود جوملا استفاده میکنم. فکر کنم فایلش رو پیدا کردم که این قضیه از کجاست:
components\com_content\controllers\article.php
فقط این که چطوری ویرایش بشه رو نمیدونم
دوستان کسی اگه جواب بده ممنون میشم
دوست من عرض کردم دمو قرار دهید.شما باید یک دمو یا تصویر از مشکل قرار دهید.این مشکل باید از طریق ویرتیش موقعیت ها حل شود.اگر قالب با استفاده از فرم ورک طراحی شده باشه باید فایلی که موقعیت ها توش تعریف شده ویرایش شود در غیر این صورت در فایل index.php باید موقعیت نمایش پیام های سیستم تغییر کند
جناب آقای گنجی ممنون از اینکه وقت میگذارید و جواب میدین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دموی سایت خدمت شما
پس از ورود به سایت و ارسال مطلب به صفحه اصلی برمیگرده و اونجا پیغام میده و چون مطالب صفحه اصلی خیلی بیشتر از اینهاست مطمئنا دیده نمیشه
user: user1
pass: user1
ممنون میشم نگاه کنین
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع