پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: گذاشتن فایل PDF برای دانلود در جوملا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام به دوستان عزیز
من یه سوال دارم اگه بخوام یه لینک بدم روی نوشته یا یه عکس که بشه از اونجا فایل های PDF رو دانلود کنم چطوری و کجا فایل رو بزارم و آدرس دهی کنم.
درود برشما
اگه از ادیتور jce استفاده کنید
اینکار به راحتی امکان پذیر هستش
متن رو انتخاب کنید و رو دکمه لینک کلیک کنید سپس در پنجره باز شده امکان آپلود وجود داره
با تشکر از شما دوست عزیز من این ادیتور رو دارم مشکل من در گذاشتن فایل های pDF که اونا رو کجا بزارم و آدرس بدم
یک پوشه در هاست برای فایل هاتون ایجاد کنید و یک فایل index.html خالی هم درون اون جهت امنیت قرار دهید.سپس فایل های پی دی اف را نام گذاری و درون اون پوشه آپلود کنید و سپس آدرس لینک مستقیم رو در ادیتور روی جمله دلخواه اضافه کنید.
مثلا یک پوشه به نام pdf ایجاد کردید و فایلی به نام ketab.pdf هم درون اون آپلود کردید.اگر سایت شما پارس جوم بود آدرس فایل شما بصورت زیر میشه :

کد:
http://www.parsjoom.ir/pdf/ketab.pdf
از راهنمایی شما متشکرم من همه این مراحل رو انجام دادم ولی متاسفانه باز هم نشد
درود بر شما
اگر درست عمل کنید نباید مشکلی پیدا شود
مسیرها را دوباره چک کنید، مسیری که برای فایل ایجاد کرده اید در نوار آدرس مرورگرتان وارد کنید، اگر فایل باز شد نباید مشکلی باشد، اگر باز نشد مسیر اشتباه است

شاد باشید و شادی بخش دیگران
به بزرگ و کوچک بودن حروف در آدرس نیز دقت بفرمایید!

یا علی
البته اگر فایل داخل سایت خودتون آپ شده باشه باید اینطوری آدرس بدید
اگر فایل داخل پوشه images و زیر پوشه pdf باشه
با فرض اینکه نوع فایل pdf و نامش 001 باشد.
لینک به این صورت قرار میگیرد.
images/pdf/001.pdf
با تشکر از شما جناب اقای حمزه زاده اشکال از بزرگ بودن حروف بود
شما میتونستید از کمپوننت های مدیریت اسناد و فایل همچون جی دانلود هم استفاده کنید که خودش به صورت دلخواه شما مجموعه هایی متمایز برای هر بخش پی دی اف و فایل های دیگه ایجاد میکرد و قابلیت پیوست فایل pdf به مطلب و امکانات بی شمار دیگه هم برخوردار می شدید
در همین انجمن جستجو کنید قابل دریافت هست
لینک مرجع