پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: میزان سلامتی سایت من
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام در سایت زیر میزان سلامتی سایت خود را سنجیدم که خیلی ضعیف بود !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می شه دوستان راهنمائی کنن باید چی کار کنم تا بهتر بشود
درود بر شما
پیشنهاد می کنم از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید و موارد احتمالی را از آنجا ببینید و اصلاح کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
Page Speed Grade: 76%

YSlow Grade : 81%

این هم مشخصات چی میگه :

خیلی هم کاریش نمیشه کرد.اگر بخواهید سرعت زیاد باشه باید یک صفحه اچ تی ام ال ساده با چند پاراگراف متن قرار دهید.
هرچند صفحه اصلی سایتتون خیلی سنگینه و بیش از یک مگابایت هست.اگر میتونید سبکترش کنید.
سلام
من با این دوتا سایت کار میکنم اطلاعات قابل فهمی را میدند
و طوری که من متوجه شدم از این طرق دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیشترین حجم مصرفی سایت شما به تفکیک پسوند فایل این هست
image/x-icon: 1 (1.16%)
text/css: 20 (23.26%)
text/html: 4 (4.65%)
application/j 18 (20.93%)
image/gif: 2 (2.33%)
image/png: 40 (46.51%)
image/jpeg: 1 (1.16%)
application/j 20.93%
و جزئی ترش و میتونی اینجا ببینی

بزرگترین تصویرهم که خیلی باعث کندی شده

بهت توصیه میکنم تما تصاویر و دونه به دونه بهینه کنی
اموزش بهینه کردن تصویر برای سایت
درود بر شما
پیشنهاد من هم نظر آقای سلیمانی است، تا جایی که ممکن است تصاویر را فشرده تر کنید و بر روی Quality و Comperstion تصاویر کار کنید و از افت کیفیت تصاویر نترسید

شاددباشید و شادی بخش دیگران
لینک مرجع