پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل عجیب تب ساز بسيار كاربردي ZT Tabs
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و تشکر
دستتون درد نکنه به خاطر ماژول به این خوبی
چون من خیلی دنبال تب ساز گشتم و چندتا هم نصب کردم این همونی هست که میخوام
فقط یه مشکل دارم:
اونم اینکه تو سایت من 3تا تب دارم که تو هرکدوم ماژولیو فراخونی کردم که مطالب یک مجموعه خاص رو لیست کنه
حالا تب اول مثلا 3تا مطلب داره و تب آخر 2تا
توتب اول و دوم 2تا مطلب اولش لینک میشه به 2تا مطالب تب آخر
ینی یه جورایی لینک مطالب تب آخر رو حساب میکنه فقط
امیدوارم منظورمو تونسته باشم برسونم
لطفا کمکم کنید 63
آدرس سایت: banooo.ir/index.php
احتمالا مطالب شما زیر مجموعه یک مجموعه هست.
البته دقیق مطمئن نیستم اما در انتخاب مطالب و مجموعه ها دقت کنید و مجموعه ها رو جداگانه قرار دهید.
ممنون از پاسخ شما جناب گنجی ولی باید عرض کنم که من 3تا مجموعه جدا دارم به ازای هر تب و زیر مجموعه هیچ مجموعه ای نیست!
اگه امکانش هست دوستان راهنمائی کنند ممنون میشم!
Rose
من دقیق مشکلتون رو متوجه نشدم.
از ابتدا توضیح میدهم
شما توسط ماژول های نمایش آخرین اخبار خود جوملا میتونید آخرین اخبار رو نمایش دهید
مثلا میتونید در تنظیمات ماژول انتخاب کنید آخرین اخبار یا پربازدیدترین ها رو نمایش دهید و ...
حالا از این ماژول کپی بگیرید و در هرکدوم به یه صورت اخبار رو نمایش دهید یکی اخرین اخبار و دیگری پربازدیدترین ها و در ر کدوم میتونید مجموعه های دلخواه رو مشخص کنید.
حالا با استفاده از تب ساز اینها رو فراخوانی کنید تا نمایش داده شوند.
الان باید ببینید گیرکار کجاست و اگر این تب ساز هم مورد داشت از ماژول sptabs استفاده کنید.
منم دقیقا کارهایی که شما فرمودید انجام دادم!
مشکل اینجاست که مطالب تو تمام تب ها به مطالب تب آخر لینک هستند ینی لینک مطالب تب آخر یه جورایی روی همه میمونه!
نمیدونم چطوری منظورمو برسونم واسه همین آدرس سایت رو نوشتم که اگه زحمتی نیست لطف کنید و یه نگاه بندازین تا متوجه منظورم بشید...
banooo.ir/index.php
Rose
نمیدونم چطور تنظیمات رو انجام دادید.
اگر وقت کنم فردا براتون بررسی میکنم و اگر تمایل داشتید اطلاعات ورود به مدیریت جوملا رو برام ارسال کنید.
با تشکر از شما جناب آقای گنجی
مشکلم حل شد
در صورتی که افکت روی حالت fade باشد این مشکل به وجود می آید و تنها در حالت left/right و top/bottom درست است.
لینک مرجع