پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: سوال در خصوص بهترین کامپوننت فروشگاه ساز
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان
من میخوام از بین کامپوننتهایی که برای ساخت فروشگاه وجود داره بهترین رو انتخاب کنم
لطفا نظرات و تجربیات خودتان را در خصوص سوالات زیر اعلام فرمایید تا بتوانم بهترین تصمیم را بگیرم:
لطفا در پاسخ به سوالات زیر این موضوع را هم در نظر بگیرد که کامپوننت قرار است بر روی نسخه 2.5 و یا 3.0 جوملا نصب شود.
1- کدام کامپوننت فروشگاه ساز سرعت بالاتری دارد و سرعت لود شدن صفحات آن بالاتر هست؟
2- کدام کامپوننت دارای ماژولهای فارسی شده بیشتری هست که 2 روزه دیگه تصمیم گرفتیم روش ماژول نصب کن اسیر نشیم؟
3- کدام کامپوننت بهتر از همه فارسی شده و فارسی شده اش دارای باگ نیست؟
4- کدام کامپوننت از نظر امکانات، کاملتر و پیشرفته تر هست؟
6- کدام کامپوننت از نظر سئو قویتر هست؟
7- کدام کامپوننت دارای پشتیبانی فنی در ایران هست که یه وقت جایی گیر کردیم بتوانند مشکل را بر طرف کنند؟ ( با هزینه هم باشد مشکلی ندارد)
با تشکر فراوان از دوستان
اگر سایتتون فقط و فقط فروشگاه هست پیشنهاد میکنم از جوملا استفاده نکنید
اسکریپت های حرفه ای برای فروشگاه ساز هستند مثل opencart و یا tomatocart ،...

یا علی
سلام
نه فقط فروشگاه نیست در واقع سایت هست که میخواهیم امکان فروشگاه هم بهش اضافه بشه
پس بهتون جومشاپیمگ رو پیشنهاد میکنم
با جوملا 2.5.9 هم کار کنید
ممنون از جوابتان دوست عزیز
من شنیدم ویرچومارت امکانات بیشتری داره میشه بفرمایید ویرچومارت چه امکانات اضافه تری نسبت به جوم شاپینگ داره؟

آیا برای جوم شاپینگ ماژولهایی مثل ارسال اس ام اس برای خریدار وجود داره؟

درگاه پرداخت بانکهای ملت و پاسارگاد برای جوم شاپینگ هست؟

آیا امکاناتی مثل امکان نظر دهی توسط کاربر برای محصولات و مقایسه محصولات در جوم شاپینگ هست؟
ممنون
بله درگاه بانکی پاسارگاد، ملت و زرین پال
فکر میکنم جومینا جدیدا متصل به پیامک رو هم منتشر کرده البته فقط باید از خودشون پیامک بخرید!
نظردهی رو هم داره
میتونید از ویرچومارت هم استفاده کنید
هر دو سیستم رو نصب کنید ببینید کدوم بیشتر کارتون رو راه میندازه و خوشتون میاد
ممنون که جواب دادید
یه سوال دیگه هم از حضورتان داشتم. من الان خودم با اپن کارت دارم کار میکنم یه مشکلی که باهاش دارم اینه که ایمیلهایی که برای کاربر در هنگام ثبت نام یا ثبت سفارش و بعد از ارسال کالا فرستاده میشه به صورت پیش فرض هست و قابل ویرایش نیست، البته نه اینکه نباشه اما باید فایلهای php رو ویرایش کرد. آیا جومشاپینگ یا ویرچومارت این قابلیت را دارند که از خود کنترل پنل بشه متن ایمیلهای ارسالی رو کاستومایز کرد؟
با تشکر
در فایل های ترجمه هر افزونه ای در جوملا میشه ترجمه ها رو تغییر داد و بصورت دلخواه کرد و جوم شاپینگ هم از این قائده نباید مستثنی باشه.
سلام
ببخشید آیا این 2 ماژول امکان آپگرید به ورژنهای بالاتر در صورت ریلیز شدن ورژن جدیدتر را دارند؟
برای جومشاپینگ طبق تحقیقی که انجام دادم ظاهرا ماژول خیلی کمتر از ویرچومارت نوشته شده. حالا اگر ما به یک ماژولی برای جومشاپینگ نیاز داشتیم و وجود نداشت آیا در ایران کسانیکه هستند که برامون بنویسند یا در ایران فقط ماژولهای خارجی رو میتوانند فارسی کنند؟
با تشکر
برای جوم شاپینگ هم به مرور افزونه های زیادی خواهد امد کما اینکه به اندازه نیاز هست.
در ایران هم افزونه نویس قابل داریم ولی تعداشون کمه ولی درصورتی که بخواهید هزینه کنید میتونید افزونه دلخواه رو به احتمال هشتاد درصد تهیه کنید ضمن اینکه وقتی افزونه های خارجی هست نیازی به سفارش نخواهد بود مگر در مواقع ضروری.
در اینده افزونه های تجاری اصلی رو هم برای فروش قرار خواهیم داد که شامل افزونه های کاربردی جوم شاپینگ هم خواهد شد.
لینک مرجع