پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژول لوگین پاپ آپ بسیا زیبا برای جوملا 2.5 PopLogin Module
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دوست گرامی شما می توانید محتویات پوشه زیپ رو در مسیر پوشه tmp جوملا انتقال داده و در صفحه نصب افزونه از گزینه نصب از طریق tmp استفاده کنید
(۳۰-۲-۱۳۹۲ ۰۸:۴۷ صبح)mortaza_max نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز يه لاگين زيباي ديگه اي هم هست كه در كنار سايت قرار ميگري و ثابته بسيار زيباست. فك كنم تو انجمن وجود داره. ولي من براتون پيوست ميكنم. اينم امتحان كنيد. اينم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون بابت لینک هایی که دادین
اما من هر لاگینی که نصب می کنم و می خوام ازش استفاده کنم این ارور رو میده
Fatal error: Class 'ContentHelperRoute' not found in /home3/gtsir/public_html/modules/mod_archive/helper.php on line 58

مشکل از لاگین ها نیست
نمیدونم مشکل از چیه :(
شما یکبار پک جوملا رو روی همین جوملا بعد از گرفتن بک اپ اکسترکت کنید و بدون اینکه نصب کنید پوشه اینستالیشن رو حذف کنید تا فایل های آسیب دیده جایگزین شوند.
ممکن است مشکل رفع شود.
در تنظیمات کلی جوملا هم نمایش پیام های خطارو رو هیچ قرار دهید.
(۲-۳-۱۳۹۲ ۰۵:۴۱ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما یکبار پک جوملا رو روی همین جوملا بعد از گرفتن بک اپ اکسترکت کنید و بدون اینکه نصب کنید پوشه اینستالیشن رو حذف کنید تا فایل های آسیب دیده جایگزین شوند.
ممکن است مشکل رفع شود.
در تنظیمات کلی جوملا هم نمایش پیام های خطارو رو هیچ قرار دهید.

سلام
جناب گنجی تمام فرمایشات شما رو انجام دادم
اما بازم همون مشکل رو دارم
وقتی در تنظیمات کلی جوملا نمایش پیام های خطارو روی هیچ قرار دادم دیگه خطا نمایش داده نمیشه اما بعد از کلیک کردن روی ورود یا ثبت نام به یک صفحه سفید منتقل میشم که قبلا در این صفحه خطا نمایش داده میشد

راستش دیگه نمیدونم چه کاری انجام بدم که این مشکل حل بشه
قالب سایتم جی آسمانی هستش
به نظر شما ممکنه مشکل از قالب باشه که با هیچ کدوم از لاگین ها سازگاری نداره؟؟؟؟
آدرس سایت
gilan-ts.ir
درود بر شما
ممکن است دچار تداخل در افزونه ها شده باشید
اول از وضعیت موجود یک بک آپ تهیه کنید
ماژول ها و مواردی که فکر می کنید باعث این تداخل شده را در سایت خود غیر فعال کنید و بعد یکی یکی آنها را فعال کنید تا ببینید با کدام یک تداخل دارند
با قالب پیش فرض جوملا هم تست کنید، گرچه احتمال برطرف شدن اشکال با آن کم است

شاد باشید و شادی بخش دیگران
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع