پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: در خواست قالب پزشکی برای جوملا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به دوستان گلم یک سایت پزشکی دارم یه قالب اماده خوب براش میخواستم که در همین رابطه باشه و سالم باشه در رابطه با سلامت و پزشکی باشه فارسی بودنش هم مهم نیست خودم ترجمه میکنم اگه زبون دیگه ای بود ممنون از همه ی دوستانJoomla 2.5برای جوملا 2.5 باشه لطفا
درود
به پارسجوم خوش آمدید
لطفا از فونت های استاندارد استفاده کنید
مچکرم

قالب پزشکی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قالب رایگان باشه در زمینه پزشکی ممنون از تذکر شما
قالب زیر رو تست کنید joomla 2.5 youmedical

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در انجمن یک قالب ساده هم هست برای دندانپزشکی میتونید لوگو رو تغییر بدید البته باید تست کنید ببینید مناسب هست :

با تشکر از دوستان قالب مورد نظر هنوز یافت نشد خواهشن کمک فرمایید
درود
ببینید قالب سلیقه ای است و هرقالب مناسب و دلخواهی که پیدا کردید میتونید با تغییر بنر و لوگو و قرار دادن تصاویر دلخواه و پزشکی به یک قالب پزشکی تبدیل کنید.
شما هر قالبی رو که پسندید و نتونستید دانلود یا بیابید نامش رو ببرید تا دوستانی که دارند یا میتونند براتون لینک دانلود ارسال کنند.
نظر من اینه قالبی ساده و فرندلی انتخاب کنید تا بتونید براحتی تصاویر رو تغییر بدید و در صورت نیاز برخی قسمت ها رو ویرایش کنید.
سایت سایتگراند قالب های ساده زیادی در همه زمینه ها داره.

این هم لیست قالب های سایتگراند برای مشاهده شما :

برای سرچ هم در سایت بالا کلمه medical رو برای قالب پزشکی جستجو کنید.یا در گوگل همین واژه رو به همراه جوملا تمپلیت سرچ کنید البته به انگلیسی.موارد تجاری زیادی هست.
درود برشما
به نظر بنده از قالبهای جناب گنجی استفاده کنید

قالبهای فوق العاده ایی هستند
من از چندتاش استفاده کردم عااالی بود
درود
البته اون قالب ها رو فعلا برداشتیم تا اماده سازی سایت اصلی
لینک مرجع