پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: چند سئوال در مورد این اموزشگاه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام بر دوستان عزیز
به طور اتفاقی ..... می گشتم که چند تا فیلم اموزشی در مورد جوملا دیدم:خلاصه رسیدم به این سایت:

که اموزش مدیریت جوملا را به قیمت 75000 تومان می فروشه!!!
بعد گفته که مدرک هم میده!!! میخواستم اینها قضیه شان چطوری هست !! ایا فیلم هاش به درد به خور هست که ادم 75000 تومان خرجش کنه+ مدرکش!!!
لطفا دوستانی که استفاده کردند از این پکیج : راهنمایی کنند!!!
سپاس
درود برشما
دوست عزیز شما اگه قصد یادگیری جوملا رو دارید
راه های زیاد برای اینکار هست
از جمله کتاب آموزش جوملا
کتاب رو مطالعه بفرمایید
و هر جا مشکل داشتید میتونید در انجمن سوال بپرسید
ماهم در خدمتیم
در ضمن من نگفتم این آموزش 75000تومنی بده

Smile
این فیلما نبایس بد باشه ولی همشون رو از روی فیلمهای خارجکی ساختن یا ترجمه کردن-میتونی فیلمهای لیندا دانلود کنی و ببینی براکسی خوبه که هیچی ازجوملا بلدنیست واگه یخورده باجوملا مشکلی داشتی نیاز نیست واسه جوملا 2.5 و سه فیملهای زیادی میتونی از سایتهای خارجی دانلود کنی
تو گوگل بزن Joomla 2.5 Essential Training دانلود کن همه چیز درباره جوملا2.5 مو بهت یاد میده فیلمه ولی انگلیسی
ممنون: دوستان اموزش طراحی قالب جوملا 2.5 به زبان انگلیسی سراغ دارید!! که لینک دانلود درست و حسابی داشته باشه!!! مثل پایینی!
دوست من لطفا اگر درخواست منابع آموزشی دارید از نام بردن دیگر سایت ها خودداری کنید و منابع خود را درخواست کنید.
قبلا فیلم آموزش طراحی قالب برای جوملا بصورت ریسپانسیو رو در انجمن گذاشته بودم که در بخش اخبار و اطلاعیه ها بود که البته انگلیسی است.در تاپیک زیر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در اصل شما باید سی اس اس و اچ تی ام ال بلد باشید.با یادگیری سی اس اس و اچ تی ام ال همه چیز در دستان شما است.
ممنون: ان لینک ها را دیدم: ولی یا خراب بودند یا بسیار کند بودند!! که نمیشه انها را دانلود کرد!!!
من لینک جدید گذاشتم و راهنمایی هم کردم از طریق چه سایت هایی لینک های مستقیم دریافت کنید مانند سایت mul.ir و یا ترنبیت دات کام.
شما باید سعی کنید سی اس اس و اچ تی ام ال رو بلد باشید و با دیدن چند فیلمی که در انجمن در مورد طراحی قالب قرار داده شده روش کار دستتون میاد و میتونید براحتی قالب بزنید که البته بسته به تلاشتون مدتی که بتونید راه بیافتید طول میکشه.
لینک مرجع