پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کمک در مورد انتقال سایت از هاست به لوکال
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
میخام سایتم رو از هاست به لوکال انتقال بدم، یه آموزش تو اینترنت بود از اون روش استفاده کردم جواب نداد، برعکس روش انتقال سایت از لوکال به هاست هم عمل کردم ولی اثری نداشت؛
کسی میتونه آموزش بده که چجوری این کارو انجام بدم؟
(کلیه فایل های سایت و دیتابیس رو به صورت زیپ دانلود کردم. جوملای منJoomla 2.5)

با تشکر
اول نرم افزار wamp server رو نصب کن
دوم برو توی درایو c پوشه wamp بعد پوشه www فایلی که دانلود کردی رو اونجا کامل بازکن
سوم کنار ساعت روی آیکن wamp کلیک کن بعد گزینه phpmyadmin رو بزن و یک دیتابیس به نام دیتابیس سایتت ایجاد کن و بعد سمت چپ روی نامش کلیک کند بعد گزینه import و بعد فایل دیتابیس رو ایمپورت کن
یا حق
(۲۵-۱-۱۳۹۲ ۰۷:۳۲ صبح)mal2moh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول نرم افزار wamp server رو نصب کن
دوم برو توی درایو c پوشه wamp بعد پوشه www فایلی که دانلود کردی رو اونجا کامل بازکن
سوم کنار ساعت روی آیکن wamp کلیک کن بعد گزینه phpmyadmin رو بزن و یک دیتابیس به نام دیتابیس سایتت ایجاد کن و بعد سمت چپ روی نامش کلیک کند بعد گزینه import و بعد فایل دیتابیس رو ایمپورت کن
یا حق

دقیقا همین کار رو انجام دادم ولی وقتی میخام سایت رو ببینم خطای 500 رو نشون میده.
اوه
خطای 500 معمولا به هاست بر میگرده و با هستینگت حتما صحبت کن
(۲۵-۱-۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ صبح)mal2moh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوه
خطای 500 معمولا به هاست بر میگرده و با هستینگت حتما صحبت کن

با تشکر از شما
سایت من رو هاست مشکلی نداره، فقط بلد نیستم چجوری سایت رو به لوکال انتقال بدم.
شما مراحل انتقال از لوکال به هاست رو مطالعه بفرمایید و برعکس عمل کنید
بهترین راه استفاده از آکیبا هست
در نظر داشته باشید در لوکال نام کاربری دیتابیس root و رمز عبور دیتابیس خالی باشه
فقط نیاز به نام دیتابیس هست
سئو رو نیز غیرفعال بفرمایید
یا علی
سلام
با راهنمایی های آقای حمزه زاده تونستم به درستی سایت رو انتقال بدم،
ولی الان یه مشکلی پیش اومده و اونم اینه که، تو هاستم رو شاخه administrator پسورد گذاشته بودم، الان تو لوکال وفتی میخام وارد administrator بشم ازم پسورد میخاد، پسورد رو که وارد می کنم خطای 500 رو میاره.
چجوری میتونم پسورد رو غیرفعال کنم؟

با تشکر
رمز رو بردارید و دوباره انتقال بدید
درود بر شما
علاوه بر راهی که دوستان گفتند، فکر می کنم با کپی کردن پوشه administrator از یک جوملای خام در محل فعلی جوملای شما مشکل برطرف شود

شاد باشید و شادی بخش دیگران
سلام
قبل از اینکه فایل import شود باید آن را آپلود کنیم
با تشکر
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع