پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در مدیریت صفحه اصلی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام من هر چی مطلب می نویسم و توی صفحه اصلی قرار میدم در جوملا 2.5 به جای اینکه بیاد اولین مطلب میاد یا آخرین مطلب یا صفحه 2 و غیره توی ترتیب بندی در تنظیمات صفحه اصلی جدیدترینها توی ترتیب مطلب هست و بقیه هم پیش فرض میشه منو راهنمایی کنید ممنون
درود بر شما
ترتیب مطالب (ویژه) در صفحه اول به ترتیب مجموع ای که مطلب در آن منتشر شده هم بستگی دارد، ببینید مطلب مورد نظر شما در کدام مجموعه تعریف شده و آن مجموعه را در ردیف بالاتر قرار دهید.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
رفتم توی مدیریت مجموعه ها و بازم ترتیب اونو زدم جدیدترین و همچنین مدیریت بلاگ رو زدم جدیدترین اما بازم نشد
ضمنا این کارا رو هم کردم ربطی به این داره یا نه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفا دمو
اینم عکسش با حجم 118 کیلوبایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی شد کسی نیست؟
دوست عزیز
یک بار دیگر چک کنید که آیا مطلب مورد نظر شما مجموعه اش نسبت به مجموعه های دیگر در "مدیریت مجموعه: مطالب" بالاتر است یا خیر
میتونم یوزر و پسوردو بدم چک کنید از طریق پیغام خصوصی؟
مشکلی نیست، در خدمتم
آقا فرستادم
درود بر شما
همانطور که عرض کردم، باید به چینش مجموعه ها دقت شود، با توجه به اینکه شما مجموعه های زیادی ایجاد کرده اید شاید تنظیم آن کار زمان بری باشد. بهتر است یک مجموعه جدید ایجاد کنید و مطالب ویژه را در آن قرار دهید تا دچار مشکل در تقدیم و تاخر مطالب نشوید.
یک مجموعه جدید در سایت ایجاد شده که بالاتر از بقیه است و قطعا مطالب آن بالاتر از بقیه مطالب خواهد بود و اگر در این مجموعه مطلب جدید دیگری ایجاد شود بالای مطلب اول (مطلب تست ویژه) قرار خواهد گرفت.

[attachment=5942]

شاد باشید و شادی بخش دیگران
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع