پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: بسته نصبی دانشگاهی تراکمه برای جوملا 2.5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
مرسی ازجوابتون
بله متوجه شدم چطورین منتها هرقالبی نصب بشه اینا رو باید توی کدش بذاریم یا حتما باید قالب مربوط به این سورس باشه چونکه من فقط همین پوشه هارودارم که توی پوشه htmlاون
فایلهای index.html,index_sp.htmداره وبقیه یا فونت هستن یا عکس من روی جوملا یه قالب دیگه نصب کردم که وقتی این کدهارو میذارم اصلا خوب نمیشه وهیچ اتفاقی هم نمیفته چون موقعیت ماژولها برای قالبیه که نصب شده یا کامپوننتها پلاگینهاش همش مال قالبیه که نصب شده این دقیقا مثه یه پوسته عمل میکنه مثه قالب وبلاگ که تغییری هم نمیشه توش داد ،اگه من بخام فایل فلش اینو با پسوند swfنصب کنم یا فونتها رو چطوری باید نصب کنم ؟همینطور اگه بخام قالبم مثل قالبهای فلشی که توی بسته ها هست بشه چون کد قالبی نیست فقط همینا هست والبته وقتی کدindex.html توی مرورگر باز میکنم کل قالب کامل میاد وبسته نصبی هم برای قالب ها ندارم احتمالا اشکال دارن این پکیجها دوباره باید دانلود بشن
؟
مرسی
سلام
من به كد نويسي زياد آشنايي ندارم ولي اگه امكان داره بهم كمك كنيد
توي اين تصويري كه گذاشتم شماره يك ساعت را نشون مي ده كه چند ساعتي اختلاف داره حتي تنظيمات جوملا را هم درست كردم اما درست نشد.خواستم اگه بشه سال را بزارم.در شماره 2 مي خوام كامل برداشته بشه و منو به سمت راست كشيده بشه و هدر نيز از همين قسمت به جاي لوگوي دانشگاه آزاد شروع بشه تا آخر اون مربع بزرگ آبي مي خوام برداشته بشه
البته من توي سايت اصلي نشكلم را گفتم اما جوابي نگرفتم
ممنون ميشم اگه تو اعمال ان تغييرات كمكم كنيد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما سایتتون رو رو هاست نصب کنید و آدرس سایت رو قرار دهید تا دوستانی که مایل به راهنمایی هستند آنلاین کدها رو ویرایش کنند.
اگر شما ساعت جوملا رو تنظیم کردید و منطقه زمانی رو روی تهران گذاشتید ممکنه ساعت سرور تنظیم نباشه و باید به هاستینگ اطلاع دهید تا اگر تنظیم نیست تنظیم کنند.
دمو انلاین رو قرار دهید بهتر میشه راهنمایی کرد.
سلام یک هفته دقیق هستش هر کاری میکنم داخل اون سایتی که زده شده نمیشه ثبت نام کرد همش خطای دیتابیش رو میده خواهشا الکی تایپک دروغ نزنید
سلام هر دو تا لینک از کار افتادن یه بررسی کنید اگه درست شدن به ما بگید شاید بسته هم نصیب ما بشه با تشکر
(۸-۸-۱۳۹۲ ۰۸:۰۵ عصر)h4ck31 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یک هفته دقیق هستش هر کاری میکنم داخل اون سایتی که زده شده نمیشه ثبت نام کرد همش خطای دیتابیش رو میده خواهشا الکی تایپک دروغ نزنید

سلام
لطفا دموی آنلاین قرار بدید تا مشکل بررس بشه
و در مورد تاپیک دروغ منظورتون چیه ؟
دمو نیاز نداره .سایت منتشر کننده بسته نصبی رو منظورشون هست.متاسفانه سایتش بالا نمیاد.
دوست عزيز اصلا به قوانين انجمن توجه نميكنيد !
اين قالب رو بايد خريداري كنيد
(۲-۱۲-۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ عصر)hfkatebin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وافعا این قالب کلی مشکل دارد هم زیبا نیست و هم نطرات کاربران خوب ندارد
وقت ملت را نگیرد
یک چیزی منتشر کنید ارزش را دشاته باشذ

دوست عزیز لطفاً اسپم نفرستید ؛

از قالب های زشتی که دوست ندارید استفاده کنید ، به سادگی استفاده نکنید .
این لینکی که در پست قبلی گذاشتید به انجمن ما ربطی نداره
هرچیزی دوست دارید دانلود کنید و بنظرتون ارزش دارد لطف کنید به لینک زیر مراجعه کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودتون هم میتونید زحمت بومی سازیش رو بکشید

موفق باشید
سلام و خسته نباشید
کسی از دوستان لینک بسته نصبی این قالب رو دارند ؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع