پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ارتقای کیوننا از 1.7 به 2.0.3
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
زمانیکه میخوام روی کیوننا 1.7 نسخه 2.0.3 رو upgrade کنم ازتمام مراحل رد میشه اما در آخر روی upgrading 1 item menu ,FAILD میده و گیر میکنه.ارورش میگه پارامتر زبان برای این گزینه منو باید بر روی همه باشد در صورتیکه روی همه هست.لطفا کمکم کنید.
شما با آخرین نسخه کیوننا 2.0.4 تست کنید . و اگر پیغام خطایی داد ، هم پیغام خطا رو بنویسید هم اگر امکانش هست از قسمت مدیریت کیوننا ، قسمت لاگ خطا ؛ اون رو هم بگذارید
دوست عزیز مشکلم حل شد.
مشکل اینجا بود که عنوان منوهای کیوننا رو عوض کرده بودم یک بار که حذف و مجدد نصب کردم درست شد و تونستم به 2.0.2 ارتقاش بدم.
امکانات جدیدی توی نسخه 2.0.2 ندیدم ضمن اینکه با منو هاش هم مشکل دارم.
و اما سوالام:من با کیوننا 1.7.1 کار میکنم،میخواستم بپرسم این نسخه مشکل خواصی داره از لحاظ امنیتی و... یا اینکه می تونم از همین نسخه تو سایتم استفاده کنم؟من با این نسخه راحت ترم.
ممنون.
نسخه جدید نسبت به قبلی سبکتر و کدنویسی خیلی از قسمتها از اول انجام شده ؛ ضمناً یکسری مشکلات امنیتی نیز رفع شده
با سلام ،
کدام انجمن ساز از قرار دادن عکس داخل متن ها پشتیبانی میکند؟
منظورتون واضح نیست ؟
همهشون پشتیبانی میکنند و شما کافیه لینک تصویر رو قرار دهید در تگ تصویر که البته با استفاده از ادیتور براحتی قابل اجرا هست و یا اینکه تصویر رو اضافه به پیوست کنید.
سلام
ممنون از پاسخ، من کیوننا را نصب کردم در فسنت ادیتور لینک تصویر رو که میدم بجای تصویر خود لینک رو قرار میده داخل متن، من میخوام در گفتگوها اموزش تصویری گاهن بزارم مثل آموزش نصب ،واسه همین پرسیدم

فکر کنم ایراد از انجمنی هست که نصب کردم : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز شما تصویر رو پیوست میکنید یه زحمت بکشید قسمت درج عکس رو انتخاب کنید و اونجا لینک عکستون رو درج کنید البته اینجوری که بنده از مطلب اولتون دیدم شما عکس رو پیوست کردید با تشکر
سلام

(۱۴-۱-۱۳۹۲ ۰۶:۱۱ عصر)hadis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و اما سوالام:من با کیوننا 1.7.1 کار میکنم،میخواستم بپرسم این نسخه مشکل خواصی داره از لحاظ امنیتی و... یا اینکه می تونم از همین نسخه تو سایتم استفاده کنم؟من با این نسخه راحت ترم.
ممنون.

در این مورد باید بگم که امنیتش بهتره بگم ی کمی بیشتر شده
یعنی تفاوتی با قبلی که 1.7 بود داره ولی کم ...
اما در مورد کد نویسیش
واقعا استاندارد شده
یعنی سبک و راحت شده از نظر کد
بعضی از کد های زاید از بین رفته و همونطور که آقای پوردریایی گفتن سبکتر شده وحتی خودم دیدم و مقایسه کردم که بعضی جاهاش تو کد ها کلا عوض شده

ولی اگه شما با اون 1.7 راحت ترید میتونید استفاده کنید
به هرحال انتخاب باشماست

با سلام ،
کدام انجمن ساز از قرار دادن عکس داخل متن ها پشتیبانی میکند؟

>>>>>>>>>>>>>>>>>
در این مورد باید بگم
همونطور که آقای گنجی عرض کردن
همشون ساپورت میکنن
فقط باید همونطور که دوستمون آقای tooraj عرض کردن باید عکس رو insert کنید
اما اون چیزی که میخام بگم
معرفی قالب برای انجمن ساز کپوننا هست که free بوده
و میتونید از اینجا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانلود کنید
من هر بحثی که در مورد انجمن ساز هامیشه وقتی که تو اون تایپیک دمو هارو میبینم همش مال خود کیوننا رو استفاده میکنن
واسه همین تو این موضوع پا پیش گذاشتم و این قالب رو معرفی کردم
به هر حال امید وارم خوشتون بیاد و استفاده کنید ازش
...
لینک مرجع