پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: Feedburner
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
نیازی به ایجاد فید برای هر صفحه نیست اما در صورت امکان شما میتونید برای بخش های مهم فید اختصاصی تهیه کنید
اگر میخاید تمامی بخش ها در یک فید متمرکز بشه یک فید ایجاد و تمامی بخشها رو بهش پیوست کنید مثلا در نینجا ار اس اس با زدن دکمه ایجاد فید جدید مجموعه های انتخابی رو تعیین و دکمه ذخیره رو بزنید که فیدی با تمام مجموعه های انتخابی شما ایجاد میشه
sasanu عزیز دقیقا متوجه نشدم باید چکار کنم. میشه لطفا با جزئیات توضیح بدید . مثلا چطوری میتونم بخش های مختلف سایت رو به فید پیوست کنم ؟
چطور متوجه نشدی خیلی ساده گفتم
شما نینجا آر اس اس رو نصب کن بعد وارد کمپوننت شو و در بخش فید بر روی دکمه جدید کلیک کن نوع فید اتم یا آر اسس 2 و... رو انتخاب کن یه عنوان برای اون تعیین کن بعد تعداد مطالب فید رو تعیین کن و بخشهای مورد نظرت رو انتخاب کن میتونی تمام بخش ها رو هم انتخاب کنی بعد ذخیره کن و آدرس فید جدیدی که درست کردی رو به فید بارنر بده به همین سادگی
نصب کردم. وقتی روی فید جدید کلیک میکنم این ارور رو میده :

Fatal error: Call to a member function getUserStateFromRequest() on a non-object in /home/thinkplus/domains/thinkplus.ir/public_html/administrator/components/com_ninjarsssyndicator/models/feed.php on line 31
جدیدترین نسخه رو نصب کردی؟
از جوملا جهانی جدیدترین نسخه رو دانلود و نصب کن
واقعا ممنونم

نسخه قدیمی بود. جدیدش رو نصب کردم و مشکلم حل شد Rose
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع