پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درگاه پرداخت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
(۱۰-۱-۱۳۹۲ ۰۸:۲۹ عصر)Zhyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
من از درگاه پرداخت بانک ملت استفاده میکنم
خیلی عالیه و درصد هم نمیگیره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به عنوان شخص حقیقی ثبت نام کنید

از چه ماژولی استفاده می کنید ممکنه به ما هم بدین؟
(۱۲-۱-۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ صبح)mal2moh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۰-۱-۱۳۹۲ ۰۸:۲۹ عصر)Zhyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
من از درگاه پرداخت بانک ملت استفاده میکنم
خیلی عالیه و درصد هم نمیگیره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به عنوان شخص حقیقی ثبت نام کنید

از چه ماژولی استفاده می کنید ممکنه به ما هم بدین؟

درود
من از سیستم جامع پرداخت بانک ملت جوملا فارسی که جومینا بصورت رایگان منتشر کرده استفاده میکنم
با تشکر از دوستان
آقای Zhyar
توی سایت به پرداخت برای ثبت نام اشخاص حقیقی زده

:مدارک مورد نیاز

:مشتریان حقیقی

اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی مالک سایت
نداشتن مطالبات معوق و چک برگشتی در سیستم بانکی کشور
دارا بودن اسناد تملیکی و استیجاری مرتبط با محل فعالیت
امکان ارائه مجوزهای رسمی از مراجع ذیصلاح جهت کسب و کار اینترنتی

گزینه آخر چیه؟؟ امکان ارائه مجوزهای رسمی از مراجع ذیصلاح جهت کسب و کار اینترنتی
نداشته باشیم نمیشه؟
با تشکر
(۱۲-۱-۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ عصر)mmfallah نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر از دوستان
آقای Zhyar
توی سایت به پرداخت برای ثبت نام اشخاص حقیقی زده

:مدارک مورد نیاز

:مشتریان حقیقی

اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی مالک سایت
نداشتن مطالبات معوق و چک برگشتی در سیستم بانکی کشور
دارا بودن اسناد تملیکی و استیجاری مرتبط با محل فعالیت
امکان ارائه مجوزهای رسمی از مراجع ذیصلاح جهت کسب و کار اینترنتی

گزینه آخر چیه؟؟ امکان ارائه مجوزهای رسمی از مراجع ذیصلاح جهت کسب و کار اینترنتی
نداشته باشیم نمیشه؟
با تشکر
دوست عزیز
من نه اسناد تملیکی و استیجاری و نه مجوزهای رسمی داشتم
ولی با این حال درگاه رو گرفتم
درواقع اون موارد بصورت سوال جواب "بلی" و "خیر" بود که من "خیر" رو زدم و اوکی شد
برای اطمینان ازینکه بانک ها شما را مورد تایید قرار دهند در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ثبت نام کنید و نماد اعتماد الکترونیکی بگیرید که دیگر برای تایید و تصمیم گیری توسط بانک ها و یا ارشاد معطل نشوید.

پایدار باشید.
(۱۲-۱-۱۳۹۲ ۰۸:۳۲ عصر)امیررضا مرتضوی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای اطمینان ازینکه بانک ها شما را مورد تایید قرار دهند در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ثبت نام کنید و نماد اعتماد الکترونیکی بگیرید که دیگر برای تایید و تصمیم گیری توسط بانک ها و یا ارشاد معطل نشوید.

پایدار باشید.

نماد الکترونیکی حتما باید دامنه تون یکسال بیشتر باشه و........
قوانین دیه
خب دوست گرامی یه سری قوانین خاصی داره همچنین باید یک سری مدارکی را ارسال بفرمایید تا تایید بشه.زمانی که تایید شد شما از هرجهت تضمین شده هستید.

پایدار باشید.
درود
دوستان دقت کنید زیاد دنبال این نوشته ها نباشید که فلان میخواد و....
نماد اعتماد هم نمیخواد
اگه تو بانک مسئول مورد نظر خیلی از این مسائل حالیش نبود میتونید به واحد انفورماتیک بانک ملت مرکزی شهرتون برید اونجا کمکتون میکنند
یادمه وقتی رفتم بانکی که اونجا حساب دارم و به رئیس شعبه گفتم میخوام درگاه پرداخت واسه سایتم بگیرم یه جوری شد انگار با زبون مریخی باهاش حرف زدم
درود
درگاه بانک ملت : بدون کارمزد و همچنین وجه رو سریع به حساب شما واریز میکنه
بانک پاسارگاد: باید از 12 شب بگذره تا پول به حساب شما واریز شه
بانک سامان : 50000تومان بابت عضویت میگیره و 2درصد هم کارمزد بر میداره مگر این که تراکنش بالا باشه کارمزد به 1 درصد میرسه
البته تمام اینها برای اشخاص حقیقی هست و نیاز به ثبت شرکت نداره
پیروز باشید
برای تایید بانک چن روز زمان میبره؟
بعدش از چه طریق اطلاعات ترمینال و..... میدن؟
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع