پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: كيوننا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
چطور ميتونم موضوع مهم رو تو كيوننا قرار بدم
مث همين (رفع مشکلات تخصصی کامپوننت فرم ساز آر اس فرم RSform ) تو اين سايت
كه هميشه تو بالا بمونه؟؟؟؟Pardon
کافیه موضوع رو سنجاق بزنی ( مهمش کنی )
از كجا؟؟؟
این لینک رو ببینید : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بحثهایی که سنجاق خوردند میرند بالای بحثهای دیگه ، یعنی مهم شدند ...

یکی از مدیران انجمن یا مدیر اصلی ، از خود اون بحث مورد نظر میتونه اون موضوع رو مهم کنه .

حالا من نمیدونم این دکمه رو چی ترجمه کردن ، انگلیسیش میشه sticky و unsticky ، احتمالا فارسیش سنجاق زدن ، یا چسباندن یا مهم کردن باشه
یه موضوع دیگه ایی هم که ذهن من رو مشغول کرده اینه که
من توی جوملا 1.5 از همین انجمن ساز استفاده کردم و بحث ها و تاپیک های مختلفی رو توش زدم الان هم سایت رو به جوملا 2.5 اپگرید کردم ،می خوام یه راهی پیش روم بزارید که تمام محتویات این انجمنی رو که توی جوملا 1.5 زدم رو با محتویاتش به جوملا2.5 انتقال بدم
وقتی سایت رو به جوملا Joomla 2.5 ارتقاء میدید دیتابیس کیوننا هم ارتقاء داده میشه ؛ کافیه نسسخه جدید رو نصب کنی . و ارتقاء رو بزنی تا کیوننا به روز رسانی بشه
من از کامپوننت sp -upgrad برای مهاجرت استفاده کردم ایا این کامپوننت دیتا بیس کیوننا رو هم انتقال میده؟
توی دینابیستون ببینید جدولای کیوننا هست یا خیر ؛ این برنامه چیزایی که خودت انتخاب کنی رو ارتقاء میده .
ولی jUpgrade نه کیوننا رو هم اتوماتیک به روز میکنه
متاسفانه انتقال داده نشده جداول کیوننا
الان راهی هست که کیوننا رو به جوملا 2.5 ارتقا بدم،اگر راهی پیش روم بزارید؟
باید از جدول دیتابیست خروجی بگیری و توی دیتابیس جوملای جدیدت ایمپورت کنی , بعدم کیوننا رو نصب کنی ... اگر هنوز دیتابیس قبلیت رو داری .
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع