پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل وارد نشدن به ادامه مطلب در جوملا 2.5 بهد از مهاجرت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من توی لوکال دارم روی قالبی که تازه خریدم برای جوملا 2.5 کار می کنم

مشکل اینجاست که وقتی مطالب رو به جوملا جدید انتقال می دم از جوملا 1.5
مطالب من به صورت مرتب و همون طوری که می خوام نمایش داده می شه ولی وقتی روی ادامه مطلب کلیک می کنم وارد ادامه مطلب نمی شه برای اینکه بتونم وارد ادامه مطلب بشم باید از کادر جستجوی بالای سایت پست مورد نظر رو جستجو کنم و بعد اونوقت وقتی روش کلیک کنم وارد ادامه مطلب می شه
یاداور می شم تنوی صفحه اول مطالب توسط ماژول نمایش داده می شه
این هم هون قالبی هست که بنده خریداری کردم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان توی لینک بالا مطالبی رو که می بینید چون خود خلیلام رسانه از توی همون جوملا 2.5 گذاشته نشون میده فقط مطالبی که من از جوملا قبلی انتقال دادم وارد ادامه مطلب نمی شه
به دادم برسید
تو سایت قبلی سئو رو فعال کرده بودید و نام های مستعار فارسی بودند ؟
من چند روز پیش برای یکی از مشتریان رو منتقل کردم بدون مشکل مطالب نمایش داده میشد.
فکر میکنم اگر نام های مستعار رو درست کنید ردیف بشه ضمن اینکه بدون دمو هم نمیشه نظر مناسبی داد و بهتره تو هاست تست کنید.
اقای گنجی می شه بگید نام های مستعار رو از کجا درست کنم؟
و برای نام های مستعار چه نامی بزارم تا درست شه؟
ممنون اقای گنجی تونستم این مشکل رو حل کنه
و حالا فقط می مونه لینک های دانلود
از اون جایی که من برای ارشیو فایل از سیستم دانلود فوکا استفاده می کنم نیاز به کامپوننت دانلود فوکا برای جوملا 2.5 دارم،نسخه فارسی، که متاسفانه نتونستم برای جوملا 2.5 ا اون رو پیدا کنم توی انجمن هم گشتم گیرم نیومد دوستان راهنمایی کنند اگه این کامپوننت برای جوملا 2.5 فارسی شده هست لینکش رو بزارید
ممنون از همگی
(۳۰-۱۲-۱۳۹۱ ۰۴:۲۷ عصر)سجاد ابراهیمی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقای گنجی می شه بگید نام های مستعار رو از کجا درست کنم؟
و برای نام های مستعار چه نامی بزارم تا درست شه؟
ممنون اقای گنجی تونستم این مشکل رو حل کنه
و حالا فقط می مونه لینک های دانلود
از اون جایی که من برای ارشیو فایل از سیستم دانلود فوکا استفاده می کنم نیاز به کامپوننت دانلود فوکا برای جوملا 2.5 دارم،نسخه فارسی، که متاسفانه نتونستم برای جوملا 2.5 ا اون رو پیدا کنم توی انجمن هم گشتم گیرم نیومد دوستان راهنمایی کنند اگه این کامپوننت برای جوملا 2.5 فارسی شده هست لینکش رو بزارید
ممنون از همگی

کامپوننت هست ولی مشکل داره یا مجموعه نمی سازه ارور لاین 264 و ضد حال هست نسخه انگلیسیش رو هم همین مشکل داره می ده توی لوکال
خیلی از افزونه ها روی لوکال کار نمیکنند!
من سیتم دانلود فوکا و جی دانلود رو نصب کردن یه مشکل دارم اون هم اینه که
وقتی یه لینک رو از تو ادیتور به مطلب می دم باز هم توی سایت اینجور نشون میده

{phocadownload view=file|id=1|target=s}

{jd_file category==2 count==0}
راه حل بر طرف کردن این مشکل چیه؟
به جای اینکه درست لینک دانلود رو بده!
تو رو خدا یکی بیاد یه راهی پیش روی من بزاره
چون سایتم به مشکل خورده مجبور هستم و باید حتما اپگرید کنم
نیست کسی مرا یاری کند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام خسته نباشيد من يه سوال داشتم
من با آرتيستير 4 براي جوملا 3 قالب ساختم ولي چنتا مشكل دارم يكي اينكه وقتي ادامه مطلب رو ميزنم داخل مطالب متنم كامل باز ميشه و دكمه ادامه مطلب در سايت نمياد

سوال بعدي اينكه هيچ پيغامي مقع عضو شدن يا ازوزي نميده به كاربراي من و همچنين وقتي داخل كادر تماس با ما متني مينويسن باز اروري نمياد و يا پيغامي نميده كه درسته يا نه

مشكل از چيه ممكنه كمك كنيد
لینک مرجع