پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست مشاوره
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
میخام برای یه هتل سایت طراحی کنم که فکر کنم چندماه یه بار نیاز به بروزرسانی داشته باشه.
مبلغی رو که بهشون اعلام میکنم چقدر باشه(به جز هزینه هایی که برای هاست و قالب و ... پرداخت میکنم)؟
آیا بعد از طراحی و تحویل سایت وظیفه بروز رسانی برعهده من خواهد بود؟ اگر جواب بله است آیا باید درخواست پول اضافه بکنم یا نه؟

لطفا کمک کنید چون اولین باره که دارم برای جایی سایت طراحی می کنم و زیاد با قوانین وهزینه های کار آشنا نیستم.

با تشکر
درود بر شما
این موارد بستگی به مشتری و سطح کار دارد
اما پیشنهاد می کنم طوری صحبت کنید که موارد به روز رسانی با شما باشد تا خللی در کار ایجاد نشود و اشکالات احتمالی توسط خود شما رفع شود
به نظر من همیشه برای یک سایت که می خواهد به روز و فعال باشد، یک ادمین باید پیوست سایت باشد.
اما مبلغ 300 هزار قیمت خوبی می تواند برای طرفین باشد

شاد باشید وشادی بخش دیگران
دوست عزیز فراموش نکنید که حتما قرارداد بنویسید
دریکی ازتاپیکها فرم قرارداد و گذاشتم اگه بگردید پیداش میکنید
با تشکر از همه
یه سوال دیگه دارم
اگه بخام از قالب های تجاری خارجی استفاده کنم باید حتما از سایت اصلی خریداری کنم یا از سایت های داخلی (که فکر نکنم لایسنس اورجینال ارائه بدن) بخرم؟
چون قالب های خارجی بدلیل قیمت بالای ارز خیلی گرون درمیاد.
خب سوالتون به موضوع اصلی ربطی نداشت و بهتر بود تاپبک جدید براش بزنید
ولی خب درمورد قالب
اره
خیلی گرون میفته
جناب گنجی یه سری قالب دارن که قیمتشون هم پایینه
میتونید از اونا استفاده کنید
درود بر شما
شما علاوه بر قالبهای که نزد آقای گنجی موجود هستند می توانید هر قالب دیگری را هم که دوست دارید بفرمایید تا با لایسنس برای شما خریداری شود، و یا برای شما فارسی سازی و شخصی شود.
با آقای گنجی تماس بگیرید
لینک مرجع