پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در چینش قالب سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و درود

دوستان عزیز من ماژولی را برای سایتمون نصب کردم و بعدئ از نصب موقعیت دلخواه براش تعریف کردم ، برای بالا اومدن سایت چیدمان اون قالب کلاً بهم میخوره برای مثال قسمت کپی رایت میاد بالا زیر هدر و یا قسمت ستون سمت راست میره زیر زیر./
در صورت امکان راهنمایی فرمائید./

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز لطفا در توضیحاتتون درج بفرمایید که از چه ماژولی استفاده کرده اید و در صورت امکان دمو بدید تا بررسی بشه
دوست عزیز درود

پارس جومی ها خیلی دیر عمل میکنند./
دقیقا چندین ساعت گذشت که دیگه ناامید شدم و تلفنی حلش کردم و کسی نبود بیاد کمکی کنه./
در ضمن دموهم بود ولی رفع شد./

با تشکر
تو اون موقع که شما سوالتون رو پرسیدید شاید کسی نبوده جواب بده ، شاید کسی جواب سوال شما رو بلد نبوده و منتظر بوده کس دیگه ای بیاد جواب شما رو بده ، نباید انتظار داشته باشید یک سوال که پرسیدید 2 دقیقه دیگه جوابتون رو بگیرید . یک افزونه تجاری بخرید ، تیکت پشتیبانی که میزنید حداقل یک ساعت طول میکشه جوابتون رو بدند .
ضمناً انجمنهای زیادی برای پاسخگوئی هستند . جوملا فارسی ، جومینا ، جوملای ایران و غیره
ببخشید من دمو شما رو ندیدم
موفق باشید
لینک مرجع