پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: عدم نمایش فرم تماس با ما
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دراین صفحه فرم تماس با ما نشان داده نمیشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مشکل از قالب هست با کامپوننت تماس باما جوملا سازگار نیست از ماژول های تماس با ما یا فرم سازها برای اینکار استفاده کنید.
لطفا لینک دانلود کامپوننت تماس با ما سازگارجوملا2.5 باشد بگذارید
عرض کردم قالب شما مشکل داره نه کامپوننت جوملا در انجمن نمونه های زیادی و جود داره میتونید به سلیقه خودتون انتخاب کنید.
"ماژول تماس باما"
عرض شود از طریق کامپوننت تماس با ما ی خود سایت یک فرم تماس ساختم پس ازاتمام فرم وارسال
ازطریق ایمیلم پیامی دریافت نمیکنم نمیدانم مشکل کجاست
از قسمت تنظیمات کلی سایت / سرور / تنظیمات ایمیل ، از اونجا تنظیمات رو عوض کنید ببینید جواب نمیگیرید .
خیر مشکلم حل نشد
سلام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی فرم تماس پر میکنم و روی ارسال کلیک میکنم این پیغام نشان میده که پیام شما ارسال شد
اما به ایمیلم پیامی نرسیده!!!!!!!!!!!!!!
درود من هم چک کردم اما ایمیلی برام نیومد.من فکر میکنم تنظیمات ایمیل رو چک کنید و تصویری از اون قرار دهید تا دوستان بتونند راهنمایی کنند بد نباشه.
اگر مشکل با تنظیمات رفع نشد احتمالا بخاطر مشکل فایل ها باشه چون در سرور مشکل ارسال ایمیل وجود ندارد.
لینک مرجع