پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کمک در مورد قالب سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت شما دوستان
من می خوام یه سایت طراحی کنم شبیه به سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این سایت مربوط به سنجش تکمیلی امیر کبیر میشه ، کسی می دونه اسم قالبش چیه
این سایت مربوط به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و سایتی که من دارم درست می کنم می خوام شبیه به قالب این سایت باشه
اگه کمکم کنید ممنون میشم
درود بر شما
به نظر مییرسه باید با آرتیستر طراحی شده باشه، اگر در قالب های آماده جستجو کنید به احتمال زیاد مشابه این قالب را پیدا می کنید، چون چیز زیاد و پیچیده ای ندارد.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
ممنون برای توجهتون
اگه میشه یه قال بهم معرفی کنید که شبیه بهش باشه ممنون میشم ازتون
درود بر شما
در صورت نیاز می توانید با آقای گنجی هماهنگ کنید تا یکی از دوستان برای شما قالب را طراحی کنند. (حتی با امکانات بهتر، اما با هزینه)
چه جوری می تونم با ایشون صحبت کنم؟
ببینید شما میتونید از یک قالب رایگان استاندارد استفاده کنید و با تغییرات کمی مورد دلخواه دربیاریدش.این سایت که معرفی کردید خیلی ساده کار شده و شما هم میتونید براحتی مثل اون کار کنید.
اما اگر بخواهید هزینه ام کنید میتونید سفارش یک قالب اختصاصی بدید.اما اگر بخواهید میتونید با ارتیستر خودتون شبیه این قالب رو بسازید.
انجمن قالب های فارسی جوملا 2.5 رو مشاهده کنید احتمالا قالب مناسبی پیدا خواهید کرد.
لینک مرجع