پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست ماژول
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت تمام دوستان انجمن
بنده دنبال یک ماژول سایت خبری هستم که در صفحه اول به همراه تصاویر بندانگشتی و خلاصه اخبار بوده که با کلیک بر روی خبر تمام خبر رویت شود.
لطفا کمک کنید
سپاس
درود برشما
گلوبال نیوز مناسب اینکار هستش
با سلام
راستی من این ماژول را برای جوملای 2.5 می خواهم واگر در این مورد بیشتر راهنمایی بفرمایید خیلی ممنون میشم
لطفا در صورت امکان نحوه تنظیم وبکارگیری گلوبال نیوز را بفرمایید
سپاسگزارم
سرچ کنید برای جوملا 2.5 هم بروزرسانی شده و تنظیمات سختی نداره.هرجا مشکل داشتید بپرسید.
لطفا نحوه تنظیمات ماژول را بفرمایید و موقعیت آن در کجای صفحه است وبا چه نامی ؟
راستی مثل آدرس پیوستی باشد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینکی که داده اید در اسلایدر آن از ماژول bt_contentslider استفاده شده است که می توانید از آن استفاده کنید که می توانید از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم استفاده کنید
اگر قسمت مقالات هم مد نظرتان باشد، با تنظیم انتخاب های طرح و نوع چینش آن قابل دسترسی است

شاد باشید و شادی بخش دیگران
شما بايد خودتون کار کنيد و هرجا مشکل داشتيد بيان کنيد.
با سلام
مثل اینکه نتونتستم مطلب را برسانم
حرف من در نحوه ایجاد اخبار بصورت بند انگشتی در وسط قالب است .
ودر نحوه ایجاد ، موقعیت ماژول در کجا قرار می گیرد ؟
سپاس
دوست من شما باید ببینید قالبتون موقعیت دلخواه شما را دارد یا خیر میتونید دمو قالبتون رو در سایت سازنده مشاهده کنید و یا با فعال کردن نمایش موقعیت های قالب در مدیریت قالب ، موقعیت های قالب رو با اضافه کردن کد زیر به قالبتون مشاهده کنید.

کد:
http://www.parsjoom.ir/?tp=1

همانطور که میبینید در لینک نمونه بالا با اضافه کردن کد به انتهای آدرس میتونید موقعیت های قالب رو ببینید.
گلوبال نیوز خودش عکس های بند انگشتی رو ایجاد میکنه
از این بابت مشکلی نیست
لینک مرجع