پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کمک در مورد کامپوننت breezingforms
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت شما عزیزان.
من کامپوننت breezingforms رو برای جوملای 2.5 تهیه کردم. 1 سوال داشتم اگه ممکنه اساتید راهنمایی بفرمایند.Think
میخوام فرمی تهیه کنم که پس از تکمیل اون توسط کاربر و فشردن دکمه submit ابتدا کاربر به درگاه بانکی (مثل Liberty Reserve ) و پس از موفقیت در پرداخت به صفحه "تشکر از شما" هدایت بشه. بانک Liberty Reserve در سایت خودش صفخه ای رو به تولید "کد پرداخت" اختصاص داده و از صاحبان فروشگاه اینترنتی خواسته از این کدها در سایت خودشون استفاده کنند که آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هست.درگاه پرداخت بانک paypal در فرم ساز breezingforms وجود داره که خیلی مفید و کامل هست ولی متاسفانه به دلیل تحریم به شدت با کاربران ایرانی برخورد میکنه و حتی پس از فقط یکبار ورود با ip ایران حساب رو لیمیت میکنه!! Wonder اگه میشه راهنمایی بفرمایید.موفق و سربلند باشید
اگر اين درگاه بين المللي باشه که هست ممکنه در سايت سازنده پلاگينش موجود باشه و بتونيد خريداري کنيد
لینک مرجع