پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نرم افزار طراحي صفحات جوملا با Artisteer
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
با اين نرم افزار (Artisteer) ميتونيد قالب هاتون رو خيلي راحت تر طراحي کنيد. در ضمن يه سري مجموعه از قالب هاي جوملا رو هم داره.
الان نسخه (Artisteer 3.0.0.33215) از اين نرم افزار البته با کرکش موجود هستش که اين تاپيک صرفا جهت اطلاع دوستان مي باشد.
شما دوستان مي توانيد با يه جستجو در گوگل به راحتي نسخه دانلودي اين برنامه رو در سايت هاي دانلود پيدا کنيد..
در زير لينک دمو برنامه رو گذاشتم تا با محيطش بيشتر آشنا بشيد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قرار دادن امكانات وارز در انجمن مجاز نيست ولي ميتوانيد براي دوستان ارسال كنيد.البته با يك سرچ همه ميتوانند در نت بيابند.
با عرض پوزش از مديريت انجمن
فکر کنم اشتباهي تايپ کردم . ببخشيد.[تصویر:  blush.gif]
کاربران محترم مي تونند با تايپ کردن برنامه رو به راحتي پيدا کنند.
باز هم معذرت ميخوام. ياعلي
دورد
Artisteer نرم افزاری
رو همین جا اپلود کنید بعداز دانلود بعد حذف کنید
ممنون میشم
RoseRose
حجمش زیاده نمی شه پیوست کرد جستجو می کردید در نت راحت پیدا می شد، از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می تونید برید و به صورت مستقیم دانلود کنید.
دانلود نزاشته که
خودتون ببینید !!
زیر به اشتراک بگذارید، لينک دانلودبا حجم 104 مگابایت
متاسفانه برای کار با این برنامه ، باید بعد از طراحی کلی تغییرات در قالب ایجاد کنین
لینک دانلود رو اگه بزارید خیلی خوبه!!
از لینکی که من در چن پست بالاتر دادم می تونید دانلود کنید یا با جستجوی "دانلود Artisteer 3" در گوگل، چون تجاریه نمی شه این جا قرار بدیم لینکش رو.
لینک مرجع