پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژول جستجوی پیشرفته دیجی کالا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
چطور میشه مثل سایت دیجی کالا با یه ماژول جستجوی پیشرفته سایت رو طوری طراحی کرد که مثلا بازدید کننده بتونه موارد مختلفی رو تو سرچ مثل محدوده قیمت، سایز کالا، قابلیتهای خاص کالا مثل داشتن یا نداشتن بلوتوث و... موارد رو انتخاب کنه و تو نتایج با توجه به مواردی رو که انتخاب کرده محصولات مرتبط نمایش داده بشه
آیا ماژولی واسه اینکار هست؟
چیکار باید بکنم واسه درست کردن این قابلیت تو سایت خودم؟
ممنون میشم کمکم کنید
ببینید در جوملا الحاقات ایجاد دایرکتوری زیادی هستند مانند k2 یا سوبی یا zoo یا... که میتونید با اونها یک دایرکتوری از محصولاتتون ایجاد کنید و این الحاقات معمولا دارای ماژول فیلتر و سرچ هسنند که باید نصب و استفاده کنید که البته معمولا این ماژول ها هم تجاری هستند.
اگر در پارس جوم نگاه کنید ما چنین ماژولی رو نصب کردیم که میتونید براساس دسته بندی ها و فیلدهای ایجاد شده در k2 جستجو پیشرفته ای رو انجام بدید.
راهکار شما استفاده از افزونه دایرکتوری است که ماژول فیلتر و سرچ اون رو هم داشته باشید
خب من الان دقیقا یه چیزی مثل دیجی کالا برای ارائه محصولات زمینه کاری خودم میخوام. شما خودتون کدوم دایرکتوری رو به همراه ماژول سرچش پیشنهاد می کنید؟
دایرکتوریهای zoo، Sobi و k2 رو مطالعه کردم. ولی برای کار خودم چون تازه اول راهه نمیخوام مسیر رو اشتباهی برم و بعدا متوجه شم که کاش از اول مثلا فلان دایرکتوری رو انتخاب می کردم
ممنون میشم راهنماییم کنید
بهتره از K2 یا ZOO استفاده کنی
اگه سایتتون فروش داره virtuemart هم چند افزونه خوب تجاری و غیرتجاری برای فیلتر در جستجو داره
نسخه غیر تجاری هم دارن این کامپوننت ها؟
لینک مرجع