پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ایجاد مطلب توسط کاربر ناشر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من یک کاربر با کاربری ناشر ( منتشرکننده ) در جوملا 1.5 ایجاد کردم اکا فقط می تواند مطالب قبلی را ویرایش کند و منویی برای ایجاد مطلب جدید ندارد
ویرایشگر هم JCE می باشد
کسی می دونه چه طوری می تونم کاری کنم که کاربر بتونه مطلب جدید درج کنه؟
نوع کاربر را نويسنده قرار دهيد
اینطوری که حتی مطالبی رو هم که من قرار دادم رو نمی تونه ویرایش کنه
می خوام حکم یک مدیر داخلی رو داشته باشه یعنی بدون اینکه بیاد به قسمت مدیریت سایت از طریق صفحه اصلی بتونه هم مطلب بذاره هم ویرایش کنه دقیقا این تصویر زیر رو نمیاره وقتی وارد می شه و فقط می نویسه خوش آمدید....!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
احتمالا باید در قسمت منوها» منوی کاربری» ایجاد منوی جدید » مطالب » ارسال مطلب
توضیح بیشتر اینکه در قسمت منوی کاربری (user menu ) منوی جدیدی در بخش نوع آیتم منو » مطالب و منوی ارسال مطالب را به منوهای کاربری اضافه کنید .
یا حق
اگر از جوملا 2.5 استفاده میکنید میتونید از قسمت تنظیمات سطوح دسترسی همه دسترسی ها رو برای گروه ناشر تنظیم کنید و یا میتونید یک گروه کاربری جدید ایجاد کنید و دسترسی هاش رو تنظیم کنید و این کاربر رو در اون گروه قرار دهید.
برای جوملا 1.5 هم افزونه سطوح دسترسی موجود هست و اگر از این نسخه استفاده میکنید میتونید با استفاده از اون سطوح دسترسی رو تنظیم کنید.
لینک مرجع