پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: سوال در مورد چگونگی ایجاد جستجوی پیشرفته
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان گل و گرامی

یک سوال دارم و آن اینکه چگونه یک جستجوی پیشرفته ایجاد کنم که بتونه توی ویژگی های کالا ها

جستجو کنه ، مثلا اگر کادر عبارت جستجو رو هم خالی گذاشتیم ولی با تیک زدن اون مشخصه های کالا

بتونه اون کالا رو با اون مشخصات در سایت اگر موجود بود جستجو کنه و پیدا کنه

مثلا اگر کالای توی سایت گوشی موبایل هست بشه با زدن تیک اندروید فقط گوشی هایی رو پیدا کنه

که اندروید هستند یا با زدن تیک سونی فقط گوشی های سونی رو پیدا کنه یا با زدن تیک سونی و اندروید فقط گوشی های سونی رو پیدا کنه که اندروید هستند

آیا مطالب یا کالاها باید در قالب خاصی وارد سایت شوند یا باید از کامپوننت خاصی استفاده کرد و کالا ها رو توی اون وارد کرد تا امکان این گونه جستجو رو فراهم کنه ؟؟؟

پیشاپیش از شما کمال تشکر رو دارم...

ممنون
باید از کامپوننتهایی استفاده کنید که داده های شما رو تفکیک میکنند ، مثل کامپوننت DJ Classified
ممنون از پاسخ شما ، ولی آیا سرچ این کامپوننت که فرمودین امکان جستجو به اون شکلی رو که عرض کردم داره ؟؟؟؟

اگر میشه چند نمونه دیگه از اون کامپوننت هایی که گفتید نام ببرید بلکه باهاشون کار کنم ببینم کدوم کارم رو راه میندازه ...

از سایر دوستان هم درخواست دارم لطفا نظر بدن و راهنمایی کنند ...

ممنون.....

یه چیز مثل جستجوی این سایت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا حتی بشه مشخصات دو یا چند تا محصول رو با هم در کنار هم مقایسه کرد

مثل این

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر از ماژول یا کامپوننت خاصی استفاده میکنید بهتر از جستجوگر خودش استفاده کنید
جستجو گرهای جوملا معمولا در مورد کامپوننت های تخصصی عاجزند ونمیتوانند خوب جستجو کنند
اگر افزونه ای پیدا کردید که هیچ
اگر نه میتوانید از جستجو گر قدرتمند گوگل بهره ببرید که میتواند تمام اطلاعات سایت شما را جستجو کنید
افزونه هم است ولی اسمش یادم نمیاد
موفق باشیدRose
اگر میخواید اقلامتون رو با هم مقایسه کنید میتونید از K2 هم استفاده کنید ، فکر میکنم یک ماژول یا پلاگین برای مقایسه هم داشته باشه که تجاریه ...

شما باید با کاتالوگ سازها کار کنید
اینها رو ببینید

این کامپوننت هم برای فروشگاه ساز ویچومارت

هم همچنین گزینه ای داره

حالا بسته به نیاز خودتون ...

از کامپوننت Zoo هم میتونید استفاده کنید
خیلی ممنون از لطف شما ، حالا با این تفاسیر و با توجه به اون نمونه هایی که خدمت تون عرض کردم ، شما خودت کدوم رو پیشنهاد می کنی k2 یا zoo یا dj classified

که هم جستجوی مخصوص خودش رو داشته باشه و از جستجوی جوملا استفاده نکنه

هم ترجیحا ولی نه حتما ، امکان مقایسه رو هم داشته باشه مثل اون مثال هایی که براتون نوشتم

باز هم ممنون و متشکر....

با آرزوی شادی و روز هایی بهتر از پیش....

ببخشید ولی این سه تا vx compare - jooomgalaxy - compare for k2 تجاری هست آیا رایگان چیزی وجود داره ؟؟؟؟

به یه چیز رایگان نیاز دارم .....

ممنون
اکثر افزونه هاي ساخت دايرکتوري و کاتالوگ داراي ماژول سرچ و ف-ي-ل-ت-ر هستند که بعضا تجاري هستند و شما بايد در سايت هاي وارز دنبالش بگرديد و دانلود کنيد يا خريداري کنيد.فکر ميکنم الحاقات کامپوننت زوو رو راحتتر بتونيد پيدا کنيد
درود بر شما
به نظر من از کی 2 استفاده کنید که در آن از لحاظ ظاهری و امکانات جانبی دست شما بازتر است.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
ممنون ، ببخشید که باز دارم سوال می پرسم ، ولی یه سری از این سایت های به قول شما وارز میان توی افزونه ها شل میذارن و از این کار ها
اگر میشه شما یکی دو تا سایت مطمئن معرفی کنید که از این بازی ها در نمیارن و افزونه های تجاری رو مجانی ولی مطمئن ارائه میدن

خیلی ممنون میشم
پيشنهاد ميكنم از K2 و افزونه هاي اصلي استفاده كنيد
لینک مرجع